Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen programmal tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen programmal tehetnék egy napot/estét felejthetetlenné és különlegessé?

Figyelt kérdés

Több,mint egy éve vagyunk együtt a párommal,és egy olyan napot,vagy inkább estét szeretnék(csak úgy,nem hónapforduló vagy ilyesmi)amit soha nem felejtenénk el!Gondolkoztam,de nekem sajna most üres a fejem.Extrémebb dologra/programra lennék kíváncsi :)

24/N


2010. szept. 30. 16:16
 1/8 anonim ***** válasza:
disznóvágás, halpucolós progi, kutyapiszok-szedés, dduuggááss
2010. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ez rettentő ötletes volt barátom.Intelligens és igencsak bölcs lehetsz.
2010. szept. 30. 16:36
 3/8 anonim válasza:
SZerintem találj ki valami ojant amit nagyon szeret és teis.ÉS necsak a sex járjon a fejedbe mert mindent elrontassz.Vidd el vaami érdekes helyre vagy valami.Remélem segitettem ;) Hali
2010. szept. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
tökmind1 milyen jó volt, örökké úgyse fog rá emlékezni...
2010. szept. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha jó idő lenne, mondanám h éjszakai piknikezés, csillagnézés... Sajnos már elég hideg van. Esetleg főzz vmi finomat, bor, stb, aztán menjetek el vmi éjszakai fürdőbe, a fedett uszodákban télen is van ilyen lehetőség.Nem tudom mire vágysz, extrémre vagy romantikusra?
2010. szept. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ilyen éjszakai fürdőzés volt már....!Olyan nem hétköznapi dologra gondolok,ami szép,romantikus és nagyon ötletes!Semmi ilyen nem jut eszembe :S
2010. okt. 1. 13:53
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a barátomnak azt a meglepetést csináltam, hogy lefoglaltam egy hétvégét egy közeli szép szállóban, ami egy fás, virágos helyen van terasszal, medencével stb.

Péntek délután mondtam, hogy menjünk el bevásárolni, és amíg szóval tartottam vezettem, és márcsak azt vette észre, hogy tök más helyen vagyunk :D És amikor odaértünk, annyira örült neki olyan aranyos volt :DDD Ott csak szimplán együtt voltunk, de egy csomószor visszaidézi, hogy milyen jó volt és milyen szép volt stb...

2010. okt. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ez nagyon jó ötlet persze,de egy hónappal ezelőtt voltunk nyaralni+ egy wellness hétvégén,meg a munka miatt csak a vasárnap a szabad nekünk. Szóval valami olyan kellene,ami 1 estébe belefér és max belefér 20-30 ezerbe.
2010. okt. 2. 09:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!