Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mivel tegyem felejthetetlenné?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel tegyem felejthetetlenné?

Figyelt kérdés
A páromat előléptették. Mivel kedveskedjek neki? A holnap estét együtt fogjuk tölteni. Eddig az jutott csak eszembe, hogy keverhetnék valami finom koktélt, na meg valami szexy fehérneműben letámadom. Egyéb ötlet?Valami extrémebbet szeretnék.
2010. okt. 5. 23:35
 1/8 anonim ***** válasza:

attól függ kinek mi számít extrémnek. van akinek már az orálszex is van akinek az se ha 1pasi-3csaj felállás van és közben még egy videokamera is megy.

esetleg vmi szerepjáték:P

koktél oké,de enni sem árt vmit utána

2010. okt. 5. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy mindketten fogyózunk most, bár ez a koktélnál meg fog dőlni...:D Úgyhogy lehet valami finom csirke lesz salátával, azt mindketten szeretjük, és nem durva :)
2010. okt. 5. 23:48
 3/8 A kérdező kommentje:
Esetleg valami kimozdulós progi?
2010. okt. 5. 23:49
 4/8 anonim ***** válasza:
Lovaglás? Azt lehet szép és rossz időben is....
2010. okt. 5. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

kimozdulós..hm. én az éjszakai fürdőzéseket nagyon csípem. nem tudom ahol laksz van-e lehetőség ilyenre,de sztem annak van hangulata. főleg télen kinti medencében, amikor körülötted hó, te meg ott ülsz a pároddal a meleg termálvízben. és a gőz belep mindent, meg amúgyis sötét van és akkor aztán még huncutkodni is lehet mértékkel persze...

na de nincs tél (még):(

ha ilyen nagy fogyiban vagytok akkor viszont egy kis úszás, utána szauna, hazafelé vmi romantkis étterem otthon meg a szexi fehérnemű és egyéb finomságok:P

2010. okt. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mivel járt az előléptetése, hacsak plusz munkát és plusz cseszegetést jelent akkor vígasztaló szavakkal lepd meg, esetleg egy újabb álláslehetőséggel.


De ha jelentős gázsi is jár az előléptetéssel, akkor lepd meg egy jó öltönnyel, meg persze magadnak is vegyél pár dolgot ;)

2010. okt. 6. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MaXXeGee ***** válasza:

Én meglepném azzal, hogy előléptetem otthon konyhafőnökké :) Legyen dupla öröm:)

No de viccet félretéve, azzal lepd meg amire van lehetőséged. Sorolhatnánk itt a megvehető dolgokat, de azt, hogy büszke vagy rá, nem lehet anyagiakban kifejezni. Mondjuk csirkében sem. Hiszen, ha mindketten szeretitek, akkor szoktatok ilyet, és ha szoktatok ilyet, akkor nem lesz különleges. Minden pasi vágyik arra, hogy legalább egy napig, de "király" lehessen. Ha szeretitek a kis pajzán játékokat, indulj el ezen a vonalon, De úgy, hogy figyelmeztesd is ezzel, az előléptetés nem csak lehetőség, hanem felelősség is. Akárcsak királynak lenni :) És ebbe belefér a kedvenc ételétől a kedvenc kényeztetéséig, minden :) Legyen ez az ő napja, ha ennyit megérdemel:)

Sok sikert hozzá. Majd azért meséld el utólag, mit választottál, és hogy sikerült:)

2010. okt. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

nem őneki kellene téged meglepnie?

egy filmben ezt láttam

a pasi elhívta vacsorázni a nőt, a nő már azt hitte el akarja jegyezni, mert úgy adta elő a srác, hogy előléptették.

2010. okt. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!