Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy értessem ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy értessem ezt meg vele?

Figyelt kérdés

A barátommal nem rég vagyunk együtt, kb. 1 hónapja, szeretjük egymást, jól érzem magam vele csak egy baj van hogy nekem kicsit sok. Én elég független vagyok, szeretek a magam ura lenni, nem vagyok emancipunci de azért szeretek önálló lenni, néha egyedül lenni, intézni a saját kis dolgaimat, és szükségem is van erre. De ő viszont folyton együtt akar lenni, napi 24 órát és hanem akkor másodpercenként hív vagy smst küld, egyszerűen megfolyt, nekem meg kell a szabadság. Ha abban a percben nem válaszolok akkor már rögtön pánikol hogy meghaltam. Hiába próbáltam neki jelezni hogy több levegőre van szükségem nem igazán értette meg.

Én nem tudom lehet bennem van a hiba, de miért baj ha nem akarok összenőve élni valakivel? Attól még ugyanúgy szeretem, de meg is unnánk egymást ha folyton együtt lennék nem?

Hogy értessem ezt meg vele?


2010. szept. 30. 15:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Siralmas de mond el neki hogy neked ez így nem jó próbáljon lenyugodni :D
2010. szept. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
jaja xD
2010. szept. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!