Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van remény?

Figyelt kérdés
szeretnek kerdezni valamit-van egy fiu az eletembe,fiatalabb korabban csalodott egy lanyba azota nemtudot szerelembe esni.Azt mondja kezd megszeretni engem 2honap utan...szerintetek lathatok arra eselyt hogy egyszer belem szeret jobban mint az elezo baratnojebe?vagy csak egyszer szerelmes igazan az ember?mert en nemszeretnek erzelmek nelkul vele lenni....nekem fontos a szerelem
2010. szept. 30. 09:55
 1/5 anonim ***** válasza:
van.
2010. szept. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
koszi
2010. szept. 30. 09:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy nem őszinte.
2010. szept. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mire gondolsz?hogy erted?
2010. szept. 30. 10:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Volt, aki hamar szeretett belém, és kiderült, hogy csak színészkedett, hogy nevessen egyet rajtam.
2010. szept. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!