Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha szakított velem a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha szakított velem a párom akkor ezt miért csinálja, még szeret?

Figyelt kérdés
Jó pár hónapja szakított velem a barátnőm mivel kicsinyes dolgokkal megbántottam őt és most épp külföldön tartózkodik sehogy sem tudom elérni őt... Neten hagyott fennt egy közös képet rólunk,meg az utazása előtt elbúcsúztam tőle azzal hogy azt mondta ha visszajön akkor felkeres.. Ha valakivel szakitotok akkor csináltok ilyen dolgokat ?? Mert én most tényleg nem tudom hogy mi van... Nagyon Szeretem őt julius óta vagyunk külön és Karácsonyra jön vissza Európába... Időközben azokkal a gyerekes viselkedéseimmel ,hazugságaimmal rájöttem hogy nem ezt érdemelte...És nagyon fontos nekem ... Valaki írhatna hogy akkor most tényleg mi is van..
2010. szept. 29. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, ne haragudj, hogy ezt mondom, de ha július óta nem keresett, akkor a visszatérte után se várj sokat. Ott is biztos van internet, a szüleivel is biztos tartja a kapcsolatot.


Szerintem próbáld meg elfelejteni és találj egy lányt, akivel tiszta lappal kezdhetsz. Most már becsületesen, hazugságok nélkül.

2010. szept. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Keresett julius óta hisz beszéltünk telefonon mikor hivtam akkor direkt bejelentkezett internetre... Csak mostanában nem tudom hogy mi van vele..ennek már vagy 2 hete...Addig tudtam valamit róla... Sajnos nem tudok mit csinálni,csak várni rá.. Probalkoztam más lányokkal julius óta de egyszerüen nem megy,nem tudom sehogy sem elfelejteni mert nagyon szeretem... És vannak jelek amik ezt csak erősitik bennem...Pl közös kép neten,pl az hogy majd megkeres mikor ezt mondta vagy hogy barátnője azt mondta nekem hogy szeret... Szóval nem tudom komolyan hogy akkor most mi is van.. :((
2010. szept. 29. 18:09
 3/3 anonim válasza:
Érzései biztos vannak irányodba szerintem,csak most "bűntet".Ha tudsz várni várj.Talán megéri.Fontos azért hogy bizonyos időközönként jelezd hogy fontos neked és nem felejtetted el.Ennyit lehet tenni.Ha nem megy,akkor lépj tovább mielött beleőrülsz.
2010. szept. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!