Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom ismerőse tökre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom ismerőse tökre elvette a kedvem. Igaz ez általában?

Figyelt kérdés
azt mondta nem sokáig leszek meg neki, mert 1 hétig leszek szép utána nem. Ezt képletesen értette. Igaz ez? Azt mondta midnenkinél így működik, így van beállítva az emberiség. Akkor nincs olyan h 2 ember boldog legyen egymás mellett és szeressék egymást életük végéig?
2010. szept. 29. 16:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát, mondd meg neki, hogy elég nagy baromságokat hord össze a korához lépest :D

(Tök mindegy h hány éves xD)

2010. szept. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Persze, egy hét múlva mindenki megcsúnyul.
2010. szept. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
mondtam h képletesen értette
2010. szept. 29. 16:22
 4/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyi idő alatt tetszettél meg neki. Általában annyira gyorsan múlik, amennyire gyorsan kialakul. :)
2010. szept. 29. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Na ez a kérdés engem is érdekelt már régen, mert magamon is észrevettem. :) Mikor pl az osztályba jött új lány vagy társaságba vagy bárhova, akkor néztem, hogy milyen szép meg minden, de aztán egy idő után, mondjuk 3 hét után, már egyáltalán nem találtam szépnek, sőt... (jó persze volt olyan is akit tovább is szépnek láttam, de akkor is egyszerűen megszoktam az arcát, és már nem volt számomra érdekes, hanem másokat kerestem) :) Ameddig új, ismeretlen valaki addig érdekes, de minél jobban megismeri az ember annál jobban tompul ez az egész és inkább már csak a hibákat látja, keresi :(
2010. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez a barátod szegénységi bizonyítványa lenne,akkor csak annyit is ér.Nem kell mindent elhinned,még ha oly fiatal és tudatlan is vagy.
2010. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
szóval az állításom emberfüggő?
2010. szept. 29. 17:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Igen, emberfüggő. :)
2010. szept. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Emberfüggő is. De a legtovább azok a kapcsolatok égnek, amelyek nem hevesen lángolnak, hanem csak szelíden, mint a tábortűz.
2010. szept. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
én eddig hevesen lángoltam, de most már nem annyira mert ugye nem tart örökké ez még belefér?
2010. szept. 29. 17:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!