Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső mennyire fontos?

Figyelt kérdés
Ápolt keretek között, de jóképű sárm nélkül értem. :)
2010. szept. 29. 16:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A külső fontos, főleg az első találkozásnál :)
2010. szept. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a találkozás pillanatától kezdve fordítottan arányos az eltelt idővel
2010. szept. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem fontos,mert ha nem tetszik a lány,akkor a szex sem lessz jó vele.Csúnya vagy átlagos nővel nem tudom ugy élvezni mint aki tetszik és vonzó számomra! 34F
2010. szept. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen. De a szépség relativ.
2010. szept. 29. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia nézd sokan azt mondják hogy, a külső nem számit na ez igy abszolut nem igaz sőt elég képmutatás mert vhol mindenki azt nézi meg elöszőr hogy néz ki az illető . viszont ha vki áplt ad magára akkor az már egy nyerő pont mivel arról hogy neki mondjuk nem olyan szép az arvonásai nem tehet róla!
2010. szept. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Első találkozásnál nagyon, utána hat rá a belső szépsége és kisugárzása,na meg az értelem,ha van. :)

De az ápoltság,mint pl fürdés, tiszta ruha ALAP!

Nem hiszem,h te összejönnél egy ápolatlana illetővel.

2010. szept. 29. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A külső megfog, a belső megtart :)
2010. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Amennyire az első benyomás.
2010. szept. 29. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nagyon fontos... mert a belsoig csak akkor juttok el, ha kulsore tetszik... ha nem tetszik kivulrol, akkor SOSEM tudod meg milyen belulrol, ha csak nem a legjobb baratodrol van szo....
2010. szept. 30. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Számomra mindenképp első helyen áll ez. Volt hogy próbáltam már úgy járni valakivel, aki külsőre nem tetszett, de belsőre meg igen és hamar vége is lett...mindíg ott motoszkált a fejemben az a tudat, hogy: igen, jó belsőre, de ha külsőre nem, akkor sosem fogok belészeretni. De ez csak az én tapasztalatom!
2010. okt. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!