Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van esélyem olyan csajoknál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem olyan csajoknál akik bulizósak, de én nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik meg keresi a társaságomat ő évfolyamtársam de ő ilyen klubba járogatós én meg nemigazán járok diszkóba mert nem tudok táncolni, de szívesen elvinném más helyekre bárhova ahol társaság van vagy kettesben.

Járnátok egy ilyen fiúval? Vagy ez akadály egy kapcsolatban?


2010. szept. 29. 15:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye. :)
2010. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
van esélyed, te döntsd el, hogy megbízol-e benne, ha téhged nemzaavr hogy bulizik.. akkor oks,de beszéld meg vele majd.. meg te tudod hogy megcsalna-e, miközbe a buliba pált.. mert akkor még csak nem is veszi észre hogy rosszat tett, mert ez neki "semmi". Az meg a másik hogy ilyen csajok főleg rövidtávra gondolkodnak, ezt vele beszéld meg és magadba döntsd el hogy te mit akarsz, és ha nagyon külömbözik a véleményetek inkább hagyjátok..
2010. szept. 29. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
csak rövid távon
2010. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ő bulizós csaj de nem az a rib*nc fajta, de attól függetlenül szép meg aranyos, csak így lenne-e jövője egy kapcsolatnak mert nem akarok beégni nagyon
2010. szept. 29. 15:50
 5/9 anonim ***** válasza:
én is bulizós vagyok, cigizek, iszok, bírom a piát nagyon, bulizni járok. az én szerelmem egyáltalán nem ilyen. mindig úgy kell elrágatni egy buliba, sosincs kedve. nem iszik, csak nagyon ritkán, és nem dohányzik. tökéletesen megvagyunk. én is össze akartam jönni vele, szóval neked is van esélyed :)
2010. szept. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 gratis30 ***** válasza:
Csak akkor vállald ezt be ha nem fogsz azon balhézni, hogy akár nélküled is el fog menni.
2010. okt. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ezt soha nem tudhatod, van-e esélyed, amíg meg nem próbálod.

Egyébként ez a nem tudok táncolni szöveg nem valami jó kifogás, egy diszkóban senki nem táncol, max balra-jobbra lépked egyet-egyet... Ezt pedig nem lehet táncnak nevezni, úgyhogy emiatt ne izgassad magad. (esetleg nézz meg a VIVAtv-n egy Club rotationt, ott láthatod mi is az a dizsi :)

Szóval nyugodtan próbálkozzál... Szerintem.

2010. okt. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
van esélyed de nem hiszem hogy elviselnéd.figyelj otthon ülsz minden hétvégén egymagad ugy érzed csak rá lenne szükséged pont hétvégén tud az ember a másikkal igazán egyótt lenni közös programok minden erre a csajod elmenne nélküled bulizni....az ellentétek vonzzák egymást de egy idö után idegesitene hogy mindig megy hidd el...meg azon rágodnál hogy kit szed fel meg részegen tudatlanul kivel smárol..és jönnek a környezetböl az emberkék hogy látták ezzel azzal...szoval szerintem keres ugyanolyan embert mint te
2010. okt. 1. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak igaza van,tényleg így lenne.
2011. ápr. 10. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!