Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt adjak h. megváltoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt adjak h. megváltozzon?

Figyelt kérdés
1 hónapja költöztünk a párommal albérletbe, előtte a szüleimnél éltünk.több mint mésfél éve vagyunk együtt.Amikor beköltöztünk, aznap kirugták.A volt főnöke azért mondta neki h. ha van meó hívja(bár időpontot nem mondott, szóval bizonytalan volt).A párom egyszer nézett álláshírdetést,és 1-re ment el,ami nem volt jó(Aloe verás, és azt nem szeretné csinálni, bevallom azt én sem csinálnám).Azóta semmi.A volt főnöke hívta,de a párom mégcsak fel se vette a telefont.Mindent rámhárít.Még a családjával se beszél.Úgy volt h. intéz egy használt hűtőt,de de mostmár azt is nekem kell intézni,mert őt nem érdekli.A mosogatáson és a közös főzésen kívűl csak egész nap tv-zik, vagy neten játszik.Éjszaka amikro aludnék akkor kezd el filmet nézni és utána délig alszik.Teljesen kivagyok már.Persze ha szólok valamit, h. kezdjen vmit magával,megsértődik.A hűtős témával is amikor azt mondta intézzem én, lerakta a telefont és kikapcsolta.(ja 1 kulcsunk van, szóval ha nem érem el és ő elmegy otthonról, még bemenni sem fogok tudni).Nem szeretném a legegyszerűbb dolgot választani h. haza költözök,mert ha nem lenne hova menni,akkor mi lenne, szóval valahogy meg kellen ezt oldani,de nem tudom mit tegyek, vagy mennyi időt adjak, h. ez helyre jöjjön.Tudom rossz neki is,de ez a semmittevése megőrít!
2010. szept. 29. 15:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én biztos nem tartanék el senkit úgy hogy csak otthon mereszti a seggét és még meg se próbál pénzt keresni akármilyen módon és ellátni magát . Tényleg az lenne a legjobb ha egy időre hazaköltöznél , vagy őt zavarnád haza a szüleihez hátha észhez tér (de itt meg az a veszély hogy anyuci a szárnyai alá veszi és még roszabb lesz) , de hogy te tartsd el a pasit az szégyen számára és nem járható út számodra .

24/f

2010. szept. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
HA írsz egy település vagy városnevet, lehet hogy tudok segíteni a használt hűtő kérdésében.
2010. szept. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Itt lakunk Pesten a 14.kerületbe, amúgy gyömrői vagyok,de onnan nem cipelem :-)
2010. szept. 29. 15:36
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]


Zanussi hűtőket adnak el 10-25 e ft között még garanciát is vállalnak érdemes megnézni, ha egyből megvenni nem is de lenézni igen, a nézés ingyen van. Gondolkodj el rajta, van pár szép hűtő. :)


Ha a párkapcsolat nem is, de ez a kérdés talán megoldódhat.


(Aki a szétköltözést ajánlotta)

2010. szept. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Köszi!

!lőbb megvárom a villanyszámlát, h. mennyi,mert ha nagyon sok,akkor inkább nem veszek kaját több napra és akkor hűtőt sem, főleg addig amíg a páromnak nincs munkája.

2010. szept. 29. 16:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!