Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időt adjak h. megváltoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időt adjak h. megváltozzon?

Figyelt kérdés
1 hónapja költöztünk a párommal albérletbe, előtte a szüleimnél éltünk.több mint mésfél éve vagyunk együtt.Amikor beköltöztünk, aznap kirugták.A volt főnöke azért mondta neki h. ha van meó hívja(bár időpontot nem mondott, szóval bizonytalan volt).A párom egyszer nézett álláshírdetést,és 1-re ment el,ami nem volt jó(Aloe verás, és azt nem szeretné csinálni, bevallom azt én sem csinálnám).Azóta semmi.A volt főnöke hívta,de a párom mégcsak fel se vette a telefont.Mindent rámhárít.Még a családjával se beszél.Úgy volt h. intéz egy használt hűtőt,de de mostmár azt is nekem kell intézni,mert őt nem érdekli.A mosogatáson és a közös főzésen kívűl csak egész nap tv-zik, vagy neten játszik.Éjszaka amikro aludnék akkor kezd el filmet nézni és utána délig alszik.Teljesen kivagyok már.Persze ha szólok valamit, h. kezdjen vmit magával,megsértődik.A hűtős témával is amikor azt mondta intézzem én, lerakta a telefont és kikapcsolta.(ja 1 kulcsunk van, szóval ha nem érem el és ő elmegy otthonról, még bemenni sem fogok tudni).Nem szeretném a legegyszerűbb dolgot választani h. haza költözök,mert ha nem lenne hova menni,akkor mi lenne, szóval valahogy meg kellen ezt oldani,de nem tudom mit tegyek, vagy mennyi időt adjak, h. ez helyre jöjjön.Tudom rossz neki is,de ez a semmittevése megőrít!
2010. szept. 29. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lakva ismerszik meg az ember, te most megismerted őt lakva.
2010. szept. 29. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
én is ilyen vagyok mióta kirúgtak. ha lenne csajom, biztos hogy elhagyott volna azóta, de nem nagyon lehet mit csinálni, idővel csak rosszabb lesz, már arra sem lesz képes hogy kitakarítson, főzzön, vagy akármi, a semmittevés öngerjesztő folyamat.
2010. szept. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Eddig is együtt éltünk, csak az volt a könnyebbség h. volt munkája.eddig sose keresett munkát, mindig csak úgy az ölébe ugrott, most meg h. magának kellene intézni a dolgait már nehezebb,de ott vagyok én akire ráháríthatja.Remélem ez csak egy ideiglenes állapot nála,de ha ez állandó nem tudom mit tegyek, mert már családot szeretnék.Nehezen ismerkedem és nehezen bízok meg másokban.Együtt éltem 2 évig egy olyan fiúval akivel 6 évig voltam együtt és megbántam, ott tűrtem h. nem ment el dolgozni és én tratottam el,de ott még fiatal voltam,nem aggódtam h. mikor fogok családot alapítani.De most enm akarom ezt a hibát elkövetni,de félek újrakezdeni is.Nem biztos h. lenne türelmem mégegy új kapcsolathoz a későbbiekben.Na meg szeretem a párom,béár ez az időszak elfeledteti ezt velem,mert most marha ideges vagyok miatta.

26/l

2010. szept. 29. 15:10
 4/15 A kérdező kommentje:

Én is voltam munkanélküli,de legalább kerestem munkát, de ő még ezt se teszi meg.Ha meg szólok vmit,akkor megsértődik.Minden pasi ilyen?

Bár apukám 50 évesen, szívbetegen,fájó lábbal,keresett másodállást h. megélhessünk,mert anyu fizetése kevés volt.

Ezért is haragszom,mert ő a 24 évével lusta minden olyanra amihez nincs kedve!

2010. szept. 29. 15:12
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia!


Általában van egy bizonyos dolog ami kitör az emberből, mikor kirúgják, nem evszik fel későb dolgozni amit kerees vagy nem hívják vissza vagy, nem fogadják el, de ha ez még mindig annak a következménye akkor nagyon bele van zavarodva. Mégiscsak azt kell választanod amit írtál. Szépen költözz haza, ne jelentkezz nála egyszer csak észhez tér, s leesik neki, h ez így nem mehet tovább. Az még teljesen érthető dolog lenne, ha otthon van muint munkanélküli, elvégzi az otthoni dolgokat elmegy elé a munka utána hazajöttök ketten. Nem azt mondom, h ne üljön le a gép elé 1 vagy két órát játszani, mert midnenkinek kijár a pihenés, de a pihenésért is kell valamit letenni az "asztalra". Filmet is nézzen nyugodtan, de legyen tisztába azzal, hogy amíg Te reggel korán kelsz ő felkel majdnem délben és nem csinál semmit illetve, legyen tisztába azzal is, hogy Te reggel felkeltél, ledolgoztál egy 8 órás műszakot, ha ő lusta volt otthon bármit is csinálni még azt is meg kell csinálnod. Emellett még este egy házi DVD-zés közben aludj el, hogy kipihend magad holnapra. HA netán a hazaköltözést választod s visszahív az albérletbe beszéld meg vele, hogy ketten alkottok egy egészet és mind a ketten feleltek az albérletért és a saját KÖZÖS életetekért, nem csak ő a sajátjáért ami pillanatnyilag semmilyen.


Remélem tudtam segíteni.


Ja! Azt még hozzátenném, hogy pasi vagyok :p


Szia!

2010. szept. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
sztem depressziós
2010. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

mondd meg neki h ez így neked nem megy, nagyon szar látod h ezt teszi, és veled se törődik, és azzal hogy ül egy helybe és bambulja a tv-t nem lesz jobb senkinek, és ha meg se próbál tenni ellene valamit, akkor elhagyod. ha legalábblátnád, hogy igyekszik... stb.

bocsi de így.. tényleg csak egyre roszabb lesz. Az anyagi helyzetet nem tudom, de így szinte biztos hogy el fogtok adósulni..muszály vele beszélned, és ha nemhallgat rád, akkor nem tudsz mit tenni :(

TALÁN! abból tanul ha elhagyod.. és 1-2héten belül észheztér, ha meg nem is akar visszaszerezni, akkor mindenképp jobb így.

2010. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nehogy eltartsd! A végén hozzá fog szokni és már tényleg mindent tőled vár el, akár anyagi téren , akár akkor,ha valamit el kell intézni, otthoni teendőkben stb.

Rossz vége lesz. Próbáld vele megbeszélni, ne érdekeljen, hogy megsértődik. Ha további unszolásra sem változik, szerintem hagyd ott. Ha ilyen fiatalon már ennyire "életunt" és nem csinál semmit, milyen lesz 40 évesen vagy ha gyereketek lesz? Bármikor előfordulhat, hogy elveszíti az állását.

Nem lehet, hogy ő még nem akarja elkötelezni magát vagy ilyesmi? Általában 24 évesen a pasik még nagyban élni akarják az életüket. Persze vannak kivételek.

2010. szept. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Most még nem én tartom el,mert kap végkielégítést és egy fél hónap fizetést.Szóval van még félretéve az övéből,de mi lesz utána?AMúgy velem foglalkozik,ezzel nincs gond,meg a házimunkában segít,de az a baj, h. melót nem keres és a hivataolos vagy családi telefonbeszélgetéseket is nekem kell intézni.A volt főnöke kereste,de végül nekem kellett felhívnom h. valyon miért kereste és kamuznom, h. miért nem hívta vissza.Ez a hűtő dolog is kiakaszt,mer 1 hónapja kezdte intézni,de én nem tudom eldönteni h. kell e mert nem tudok róla semmit, na meg így h. még csak munkát sem keres akkor hogyan bízzak abba h.majd azt ki tudjuk fizetni?A sz*rba nem akarom hagyni,mert egyedül az albbérletet nem tudná fizetni.A kapcsolat is jobb lenne ha lenne munkája vagy legalább látnám h. tesz érte valamit h. legyen.Felőlem még a minimálbéres meló is jó,csak legyen valami.Az a baj, h.az én állásom se biztos, és eléggé idegesít h. ő meg nem tesz semmit h. keressen valamit.Én így h. van munkám, nézegetem h. valyon mellékállásba mit tudnék még csinálni.Ráadásul sulira is kellene tanulnom,mert most halasztok 1 évet, azért h. meg tudjam tanulni az elmaradt tárgyaimat.De 2 műszakban képtelen leszek rá!
2010. szept. 29. 15:29
 10/15 A kérdező kommentje:
Kezdtettől fogva ő akart összeköltözni velem!
2010. szept. 29. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!