Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek minden nő megvehető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden nő megvehető?

Figyelt kérdés
őszintén!
2010. szept. 29. 09:45
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

Én már csináltam hasonlót egy társkereső portálon (+ különböző férfi külsőkkel is kísérleteztem), és a tapasztalat az, hogy általában a magas szellemi foglalkozásúak / nagyon csinosak / nagyon függetlenek / nagyon jó anyagi helyzetűek (illetve ezek kombinációja) nem vehetők meg és sokszor nagyon ingerülten, mérgesen reagálnak, valószínűleg mert a felajánlás sérti az önbecsülésüket.


Illetve, ami még kijelenthető, hogy minél lejjebb van egy nő anyagi biztonsága / végzettsége / kinézetének minősége, annál inkább megvehető, annál inkább elvarázsolja egy menő, pénzes pasi.


Az eredmény attól függ tehát, hogy milyen státuszú / szellemi szintű / külsejű / anyagi helyzetű nőknél próbálkozol.

2010. szept. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:

Ja, azt persze mondanom se kell, hogy ha nagyon jóképű vagy (modell szintű fényképpel kísérleteztem), akkor az se baj, ha csóró vagy és szakmunkás. Ha jóképű vagy, a magas végzettségű / csinos csajok is örömmel találkoznak veled, és akár ők még kezdeményeznek is.


Tehát ebből eléggé látszik a nők szempontrendszere. Első a jóképűség, ha jóképű vagy és magas, akkor lehetsz csóró is, a jó anyagi helyzetű, jócsajoknak is bejössz. És minél szarabbul nézel ki, annál több pénzre van szükséged, hogy ezt ellensúlyozd.

2010. szept. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
De mégha ultragazdag is vagy, viszont csúnya / alacsony / öreg / kopasz, az ultragazdagsádog még mindig nem elég, hogy egy csinos csajnál ellensúlyozd a rossz külsődet. Az a nagyon jó csaj inkább fog elmenni egy jóképű csóróval, mint egy ultragazdag alacsony ocsmány pasival.
2010. szept. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:

Én nőként mondom, hogy nincs az az ár, amivel megvehetne bárki is engem.


21/L

2010. okt. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
Nem tudom én emberi lénynek érzem magam nem vmi áruciknek ! rohadtul nem érdekel a pénz nem is érdekelt sose a lényeg hogy , szeresen tiszteljen és meg becsüljön!
2010. okt. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 anonim ***** válasza:
Igen. Csak vannak akik baromi drágán, vagy nem pénzzel.
2010. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 anonim ***** válasza:
Igen. Van akit pénzért vehetsz meg, valakit kedvességgel, szerelemmel. Változó. Nekem a vegyes jön be:)
2010. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:

Nyilván azért van a szex témakörben, mert úgy érti a kérdező, hogy szexuális szolgáltatásokért fizetne az illető.


Véleményem szerint ezen a téren sokkal magasabb az arány a nők javára. Úgy értem, ők sokkal nagyobb számban vállalnának be szexet pénzért. Ebben a kérdésben véleményem szerint vitathatatlanul a nők teste inkább megvehető.


Egyéb más helyzetben, tehát, hogy csúszópénzt adnak valakinek, hogy ezt vagy azt elintézze, ott mindkét nem elfogadja a pénzt. A férfiak csak azért nagyobb számban lehetnek, mert inkább ők vannak azokban a pozíciókban ahol ezek folynak.


És a végére a személyes tapasztalat alapján. A nőket sokkal számítóbbnak és sunyibbnak látom az életem során, szóval véleményem szerint ők inkább megvehetők. Persze ez csak egy erősen súlyozott átlag, nem általánosítok az összes nőre.

2010. okt. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

09.30

Nehogy azt hidd! ebben az esetben a nő elmegy a gazdag ocsmán ypasassal és titokban találkozik a jóképű csóróval.

Nem hülye, hogy ne biztosítsa a jövőjét és közben az élvezetekről sem akar lemondani.

2010. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:

21.34

Szerintem is szinte minden nő megvehető!Különösen a mai Magyarországon, amikor bármikor vége lehet az ember kényelmes, nyugodt életének. A különbség csak az, hogy van, aki elé nyugodtan le lehet dobni a pénzköteget, míg másokkal finomabban kell alkudozni.

2010. okt. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!