Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek minden nő megvehető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden nő megvehető?

Figyelt kérdés
őszintén!
2010. szept. 29. 09:45
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
23%

egy gazdag, jóképű,intelligens pasi bármikor megvehet... de egy gazdag és ronda, vagy gazdag és kőbunkó már nem


21/L

2010. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 Fülünyúl ***** válasza:
77%

Kedves 12:57-es


Igen, tipikus példája vagy a mai 20-30 közötti korosztálynak. (bocsi) Elvárások azok látom vannak dögivel, kérdés, hogy te ezért mit nyújtasz, vagy mit tudsz felmutatni annak a nem csak gazdag ám jóképű, kedves és hűséges pasasnak?


Ezzel csak arra szeretnék reflektálni (és ez már nem (csak) neked szól), hogy álmodozni lehet, de néha nem árt felmérni, hogy mit tudunk nyújtani (minden téren), azaz tisztában lenni, hogy hol a helyünk a világban, aztán ehhez igazítani az elvárásainkat a másikkal szemben.

2010. szept. 29. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
53%

13:48: itt arról szólt a kérdés, h megvehető vagyok e... nem a szerelemről,hűségről meg ilyesmiről...ha valaki engem meg akar venni, bizonyára akar engem, és biztos van rá oka...innentől kezdve tökmindegy, h mit nyújtok neki, mert valószínűleg azt, amit szeretne, ha meg akar venni...és én erre mondtam, h engem megvenni csak olyasvalaki tudna, aki tetszik is és intelligens is, aki nem az, lehet akármilyen milliomos, akkor sem érdekelne


természetesen ha nem megvételről beszélünk, hanem normális kapcsolatról, akkor igen, magasak az elvárásaim, de én önkritikus is vagyok...amit elvárok valakitől, én is azt nyújtom, de épp ezért várom el ezeket a dolgokat a másiktól is ( és itt a pénz nem számít, mivel nekem sincs, nem várom el, h gazdag legyen a másik)


21/L

2010. szept. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 Fülünyúl ***** válasza:
Szuper, akkor meghívlak egy kávéra.
2010. szept. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
Megvehető, ahogy minden férfi is megvehető. Minden embernél van egy olyan nyomorszint, amikor képes lenne elvállalni dolgokat pénzért, ha különben éhenhal vagy ilyesmi.
2010. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy valakinek a boldogságához mennyire van szüksége érzelmekre vagy anyagiakra.


Ha valakinek nagyon anyagi természetű vágyai vannak, azt meg lehet venni, de ez nem feltétlenül rossz. Ilyenkor a pasi a nő testét kapja, ez boldoggá teszi, a nő meg a pasi pénzét kapja, ami boldoggá teszi, tehát mindenki boldog.


De nekem például érzelmileg kell jól éreznem magam, ahhoz hogy boldog legyek. Ezért, akit nem szeretek, az nem tudna annyi pénzt adni, hogy vele legyek, mert nekem nincsenek anyagi természetű vágyaim. Egyszerűen egy gazdag pasi nem tudna olyat adni, ami nekem kéne, mert nekem nem pénz kell, hanem egy olyan férfi akit szeretek. Így nem valószínű, hogy pénzért meg lehetne venni.


Itt viszont bejön az, hogy és ha nyomorogna a családom, vagy a gyerekeim, és nem lenne munkám, akkor mi lenne? Akkor lehet, hogy meg tudna valaki venni, és prosti lennék. De ennyi erővel bárki kerülhet olyan nyomorba, hogy meg tudják venni, férfi is, nő is, vagyis bizonyos körülmények között MINDEN FÉRFI ÉS MINDEN NŐ MEGVEHETŐ, ezért nem igazán lehet ítélkezni.

2010. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

Megvehető a legtöbb nő (kivéve akinek mindene megvan, illetve aki nagyon érzelmes és ragaszkodó), viszont tudnod kell, hogy ekkor a nő TESTÉT kapod meg. Vagyis ha csak pénzért van veled a nő, akkor csak a testét kapod meg, amit amúgy nem adna neked, viszont melletted valószínűleg félrekúr olyan pasikkal, akiket valóban kíván (nem egy ilyen esetet tudok, amikor eltartott nők számoltak be a szeretőikről).

Tehát ugyanúgy meg vagy alázva a nő által, csak néha a pénzedért cserébe megengedi, hogy beletedd a farkad. Mindenki eldöntheti, hogy ez megéri-e vagy nem.

2010. szept. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:

Kérdező, egyébként a cseten kipróbálhatod, hogy mennyi nő vehető meg, ha nagyon érdekel. Felajánlod minden nőnek, hogy egy jólmenő vállalkozó vagy, de nincs időd párkapcsolatokra, és szeretnél egy állandó partnert, akit viszel ide-oda, megdugsz, utazgatni viszed, vásárolni, és hogy beleegyezik-e. (Magyarul érzelmi kapcsolat nélküli eltartott prostit keresel)

A kapott válaszokból elég pontosan leszűrhető az arány.

2010. szept. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
Ja, különböző társkereső helyeken is írhatsz a nőknek, minél többnek írsz (többszáz), annál pontosabb lesz az arány, hogy mennyi nőt lehet megvenni.
2010. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
milyen eredményre lehet számítani?
2010. szept. 30. 22:01
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!