Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek minden nő megvehető?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek minden nő megvehető?

Figyelt kérdés
őszintén!
2010. szept. 29. 09:45
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
76%
Szerencsére nem.
2010. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 gratis30 ***** válasza:
87%
Persze, hogy megvehető minden nő! Van akit pénzzel na ettől óvjon az isten, mert a gatyád is rá menne, és van aki megvehető szeretettel, kedvességgel, virággal,őszinteséggel. Na a második kategóriában lévő hölgyeknek minden tiszteletem:).
2010. szept. 29. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 Fülünyúl ***** válasza:
52%

:D


Ez kényes kérdés, és sok nő jön majd háborogni, pedig (sajnos) jó részük ilyen. Van az az összeg, ahogy mondani szokás.

Én azt nem értem, miért nem maguk keresik meg munkával azt a pénzmennyiséget amire szükségük van. Mondjuk igen, kényelmesebb betolni a popsit a "készbe".

2010. szept. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
61%

Nem tudom. Őszintén.

Azt hiszem, attól függ, hogy boldog-e az illető. Egy boldog nőt te semmivel nem veszel meg, se pénzzel, se figyelmességgel.

Akinél valami nagyon hiányzik, az megvehető. Most lehet, hogy lepontoztok, de volt olyan időszakom, amikor annyira nem volt pénzem, hogy kb egész hónapban csak vajas kenyeret vagy hagymával összesütött krumplit ettem. És bevallom őszintén, randiztam sráccal azért, mert ő elvitt vacsorázni és normális ételt ehettem. Hát nem voltam az a "salátában turkálós" lány :).

Ma már találtam munkát, normalizálódott a helyzetem. Nem tudna már ezzel senki "megvenni".


Ezért mondom, hogy attól függ, van-e olyan dolog, ami nagyon kell. Akárki kerülne olyan helyzetbe, hogy valami nagyon hiányzik, megvehető lenne. De szerencsére az emberek többsége ezt megússza.

2010. szept. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
44%

gratis30


"és van aki megvehető szeretettel, kedvességgel, virággal,őszinteséggel"


Ezzel a mondattal nem értek egyet mert aki szereteted ad egy nőnek az nem "megveszi" azzal.

2010. szept. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
76%
Engem próbáltak már megvenni. A fazon a luxusautóját ígérte oda, és az egyik nyaralóját. De mivel boldog párkapcsolatban éltem, egyáltalán nem érdekelt. Azt hiszem, ha éppen nem lett volna senkim sem éltem volna a lehetőséggel, mert ez a hozzáállás nagyon visszataszító számomra. Attól mert még a többséget meg lehet venni kilóra, ne vonjuk le azt a következtetést, hogy minden egyes nő olyan. Akad még jóérzésű köztünk, akinek a pénz/vagyon tárgyak másodlagosak.
2010. szept. 29. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 Moszuke ***** válasza:
52%
pénzért minden van, nem tudtad?
2010. szept. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
54%

A kérdésről beugrott a rém rendes család egyik jelenete:


- Melyik a fontosabb, a pénz vagy szeretet?

- A pénz, azzal lehet venni szeretet.


:)

2010. szept. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
75%

Pénzen minden megvehető, és aki azt mondja hogy nem az nem látja át a dolgokat, azzal reagálnak hogy boldogságot és szeretet nem lehet venni. Nem e? Közvetlenül nem biztos de közvetetten simán lehet venni.

Mondjuk azt hogy van egy gazdag srác de nem ép egy Brad Pitt, ha van sok pénze akkor nincsenek anyagi gondjai ergo nem stresszel, van ideje és pénze saját magára van pénze megvenni azokat amikre mások csak álmaikban tesznek meg. Vehet magának ruhákat, eljárhat bulizni jó kocsival programokat szervez magának bejárja a világot, egy ilyen pasi egyértelműen szeret élni tehát boldog. De kell egy nő ha egy nő látja a pasin hogy sokoldalú színes egyéniség és biztos jövője van akkor már képes megszeretni a srácot a srác külseje ellenére.

Most azt szögezzük le hogy a srác nem beképzelt paraszt típus csak egyszerűen ronda, de van pénze és élete ami néha fontosabb a csajnak mint hogy hogy néz ki. Fontos a biztonság érzet és a szabadság amit egy gazdag pasi megadhat. Ráadásul manapság már mindent meg tudnak oldani csak pénz kell így a srác se lesz olyan ronda ha van pénze. Még a csóró nem mehet el drága edzőtermekbe, vagy mert nincs ideje vagy mert pénze, elmehet műtétre a gazdag srác stb stb.

A gazdag de bunkó pasi meg leszarja hogy a nő szereti, és pénzéhes k/rvák mindigl esznek akikkel együtt tudnak lenni.

2010. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
Ez egy örök kérdés, amire ma 10:13 válaszolt szeritnem a legjobban. Így még nem foglamaztam meg magamban, de elgondolkoztam a dolgon. Köszi!
2010. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!