Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek melyiket válasszam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek melyiket válasszam?

Figyelt kérdés

Szóval van két lány és nemtudom melyiket válasszam.

1: nagyon nagyon jól elvagyunk egymással órákat beszélgetünk,élőben is jólelvagyunk stb,viszont csak barátként tekint rám,bár én úgygondolom hogy talán később hátha többet is érezni és többet akarna...nagyon csinos meg minden

2:aranyos jófej,nem ismerem még annyire de ellehet vele beszélgetni,nem olyan csinos mint az előző de nem csúnya,és vele úgynézki lehetne komolyabb dolog is.

Ti melyiket választanátok?Amugy egy normális komolyan kapcsolatot szeretnék nemcsak ilyen 1-2hónapos dolog,az 1.lány jobban tetszik meg minden dehát aztmondta csak barát....de kitudja később még talán változhat.Szerintetek?


2010. szept. 28. 23:08
 1/6 Moszuke ***** válasza:

nem fog változni semmi. max még jobban eltávolodtok ha nyomulsz az akarata ellenére és már barátok se lesztek.

tartsd tiszteletben mások döntését és fogadd el

2010. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ecsém, egyiket sem az biztos!
2010. szept. 28. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha csak barát, akkor én a másikat ajánlanám, de csak akkor, ha a másikat szeret.

Akkor lesz egy jó barátod is, meg egy pótolhatatlan szerelmed.

2010. szept. 28. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
hát lehet.... nemakartam nyomulni meg semmi ilyesmi csak ugyanúgy mint eddig elleni és kitudja később talán többetérez majd ha jól elvagyunk mindig stb.... a másik lány meg olyan kis aranyos biztos hogy tudna szeretni nemcsalna meg és semmi ilyesmi...
2010. szept. 28. 23:14
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ismerd meg a másikat... mert az első kimondta hogy barát és csak elvesztenél egy barátot ha megpróbálsz bármin is változtatni ami most jó... és hát a másik lány hogy áll hozzád? barátként? vagy netán komolyabban is érez irántad??


Sajátvélemény*

2010. szept. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a másik lány belém volt esve olyan jó fél éve,de én nemvettem észre az apróbb jeleket,komolyabbat pedig nemadott mert aztmondta félt hogy ha mégse tetszik nekem stb,ez nemrég derült ki,azóta nincs barátja onnan gondolom hogy esélyes lenne.
2010. szept. 28. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!