Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Olyan létezik hogy valaki nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan létezik hogy valaki nem tud szerelmes lenni?

Figyelt kérdés
Semmi késztetést nem érzem az iránt hogy egyáltalán ismerkedjek, és aki nagyon tetszik lány belé sem vagyok szerelmes pedig jól meg is értjük egymást, már régóta. Tetszenek a lányok de semmi érzelem. Nem vagyok búza. 17/f
2010. szept. 28. 22:58
 1/10 Moszuke ***** válasza:
35%

nem.


ha csak nem pszichopata_szociopata vagy.

2010. szept. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Van egy betegség, úgy hívják, hogy pszichopata.


Aki pszichopata annak nincsenek érzései, érzelmei, nincs se bűntudata és szerelmes sem lesz.

A pszichopata nem törvényszerűen egy őrült baltás gyilkos, sőt, nem is feltétlen bűnöző hajlamú. Ugyan olyan betegség, mint bármi más, csak pont a lelkiismeret és az érzelmi gátak hiánya miatt hajlamosabbá tesz a bűnelkövetésre.


Ellenben olyan nincs, hogy csak szerelmes nem lesz valaki. Majd leszel, egyszer, ha találsz egy olyan lányt.

2010. szept. 28. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen. Majd megtalálod azt, akit szeretni tudsz. Nem kell erőltetni.

Kivétel ha pszichopata vagy, de erről már fentebb írtak. Nem hiszem, hogy nálad erről lenne szó, nyugi.

2010. szept. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez érdekes. Nekem van bűntudatom, de mégsem tudok szerelmet érezni. Szeretet tudok. Szerintem létezhet ilyen, csak még tudományosan nem bizonyították.
2010. szept. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Letezik. Sajnos vagy nem sajnos, nem tudom, de en is ilyen vagyok. Velemenyem van az emberekrol es ez alapjan dontom el, hogy kivel akarok lenni, de nagyon megszeretni senkit nem tudok.
2010. szept. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én pedig el tudom dönteni, hogy kibe legyek szerelmes, és kibe nem.
2010. szept. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Moszuke ***** válasza:

bizalmatlanok vagytok.


én eltudom "nyomni/átalakítani valami kevésbé megrázóvá" az szerelem érzést, ha előtör valami oknál fogva.


és dönthetek úgy is hogy nem "nyomom" el, hanem élvezem a vak mindent elsöprő (akár plátói) szerelmet.

az utóbbi egész jó érzés:)


de örülök hogy megtudom oldani az "elnyomásos" részt is:) néha jól jön.

2010. szept. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Létezik.

a szerelemhez bizonyos agyműködés és egy csomó hormon pontos összhangja kell. Ha ezek közül bármelyik hiányzik, vagy nem működik - akkor NINCSEN szerelem.


Minden el tud romlani, ami működik - pont ez ne tudna?


Éppen ezért a megoldás is az orvosnál lesz:

1: hormonvizsgálat,

2: pszichológiai vizsgálat.

2010. szept. 29. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Nem hiszem hogy pszichopata lennék, mert (sajnos) eléggé érzelmes vagyok amúgy. Voltam már szerelmes egyszer igazán azt hiszem, de nem jött össze a dolog azzal a lánnyal. Azért kérdezem, mert azóta senkibe nem tudok az lenni, és nem is érdekelnek a lányok ilyen téren, mint mondtam mar a kérdésben is, de nem tudom miért. Ez a lány akibe szerelmes voltam, 1 éve volt... És egyszerűen lehet akár milyen szép egy lány vagy kedves, én nem leszek szerelmes :(.
2010. szept. 29. 07:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Például én sem tudok már szerelmes lenni. Be kellett látnom hogy minden olyan nő aki egy kicsit is néz ki valahogy a pénzes pasik után megy vagy elhagy egy pénzesebbért. Sajnos ez a realitás, így hiba van barátnőm tudom hogy bármikor pattanhat.
2010. szept. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!