Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy 2 lányba vagyok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy 2 lányba vagyok szerelmes?

Figyelt kérdés
Tudom hogy egy mocskos senkiházi vagyok de ugy érzem nem tudok dönteni. Ha az egyikkel vagyok, hiányzik a másik és fordítva. Ugy érzem egyiket sem vagyok képes elengedni. A lányok tudnak egymásról de nem akarnak osztozkodni. Persze énis a monogám kapcsolat hive vagyok de mindketten nagy hatással vannak rám. Igazábol nem várok tanácsot, (persze azt is lehet irni) csak véleményeket meg tapasztalatokat.
2011. jún. 13. 01:15
 1/10 WhiteLabel ***** válasza:
83%
egyikőjükbe sem vagy szerelmes. jóéjt.
2011. jún. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Létezik,de az igazán intenzív szerelmet ,csak egy csajjal lehet megélni,báttya!
2011. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Jöhetnek a beszólások nem sérülök be. Azt hozzá kell tennem hogy az egyik leányzóval 10 éve együtt élek. A másikat pedig egy éve ismerem. Nyugodtan minösitsetek de én inkább arra lennék kiváncsi más ment-e már át ilyen dolgon és hogy kezelte.
2011. jún. 13. 01:26
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Az elsőnek igaza van. Ilyen nincs.
2011. jún. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
szerelmes nem lehetsz egyszerre 2 személybe.. ha már nem tudsz dönteni, az annyit jelent, hogy egyik lányba se vagy beleesve, csupán tetszik mind2, és vonzódsz hozzájuk. de semmi több. szerelem csak egy ember felé jöhet létre, és akkor csak az az egy létezik..
2011. jún. 13. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes semmiképp!Ha annyira nem tudsz dönteni,hagyd a csajokra!Mármint amelyik hamarabb belefárad az megy!Nem szép dolog de ez van!Amúgy ha mind a kettővel kapcsolatban vagy,én biztos egyik helyében sem tudnék benned már monogám kapcsolatban megbízni,dehát ez csak az én véleményem!Szerintem keress egy 3.at!
2011. jún. 13. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Létezik.

2011. jún. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez durva... Nem vagy semmi!
2011. jún. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Amugy senkinek nem kivánom ezt. Nagyon rossz érzés hogy valamelyik lánynak fájdalmat fogok okozni a választásommal. Nem jó dolog játszani mások érzelmeivel. Én is kezdem megbizhatatlan szemét alaknak érezni magam, pedig alapjáraton nem vagyok az. Engem is felöröl ez az egész nem csak öket. Azért mindenkinek kösz a véleményekért.
2011. jún. 14. 01:04
 10/10 anonim ***** válasza:
Te is po,iamor vagy mint én
2023. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!