Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki nem lesz soha szerelmes?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, és soha nem éreztem "szerelmet", vagyis nem vettem észre magamon ilyesmit.
2011. okt. 6. 11:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves válaszoló!


Én evvel kapcsolatban idézni szeretnék neked néhány gondolatot:


"A szerelem olyan szent érzés, amit csak kevesen ismernek igazán. Gyakran használt, de meg nem értett kifejezés. Az ösztön izzó parázslása, két fiatal egymás iránt érzett elragadtatása nem szerelem, nem érdemli meg ezt a nevet. Az igazi szerelemnek intellektuális alapja van, a szeretett lény mély, alapos ismerete... Az ösztönök által felkeltett szerelem a komoly próba idején hirtelen kialszik... Az igazi szerelem bölcs és megkülönböztető, odaadása pedig valóságos és időtálló." (Ellen Gould White)


Úgy gondolom egyébként hogy megvan rá az esély, hogy az legyél ^^


Minden jót!

2011. okt. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elnézést, a köszönést elírtam ^^" "Kedves kérdezőt" akartam írni, bocsánat ^^"
2011. okt. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy végre van valaki, aki nem keveri össze a szexuális vágyat a szerelemmel.
2011. okt. 6. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Smartguy86 ***** válasza:
100%

Van egy mondás ami erről szól, nem tudom, hogy van pontosan, de a lényege ez:


Nem lehet békés és tiszta a saját lelked, ha képtelen vagy meglátni és megtalálni a szerelmet az életben.


Nameg van az a mondás, hogy valaki minél többször képes a szerelemre, annál gazdagabb a lelke.


Van bennük igazság, szóval szerintem ne kapáld el még magad, inkább gondolkozz el, hogy mit is vársz az élettől valójában...

2011. okt. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:S én mindig találok szerelmet XD remélem te is megtalálod sok sikert!
2011. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem éreztél...hidd el, csak elhülyülnél, nem látnál tisztán. Utána meg csalódottan vergődnél egyik plázacicától a másikhoz, akik nem tisztelnek ugyan, de legalább jól k*rnak. Szóval irigyellek, h nem voltál még szerelmes. Törekedj arra, hogy ez igy is maradjon. Egyébként a kérdésre a válasz: tuti létezik. Ha olyan van (márpedig van) hogy egész életünkben egy embert szeretünk, akkor olyan is, h nem szeretünk senkit.
2011. okt. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!