Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez már túl nyálas?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez már túl nyálas? /lányok irjatok!

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

A barátnőmnek most lessz a születés napja, és arra gondoltam hogy viszek neki 9igazi és 1 mű rózsát 1csokorba:) és odaadom neki ezzel a beszéddel: "Én addig foglak szeretni amég az utolsó szál rózsa elnem hervad!" - (mű rózsa :D)

Lányok,szerintetek ez jó ötlet vagy túl nyálas/ti örülnétek e neki?:D

16F


2010. szept. 28. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nyálas,tök jó ötlet.
2010. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szerintem tök ötletes,nekem tetszik:D

de valami jó műrózsát vegyél, hogy ne rikítson ki, hogy nem igazi:)

ja és lány vagyok:)

2010. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát én ezt már többször hallottam, szóval csinálták már ezt sokan. De még annyira nem számít elcsépelt dolognak, túl nyálasnak meg nem nevezném. Kedves, aranyos, de minden esetre annyira nem eredeti, csak még annyira nem lett elkoptatva :)
2010. szept. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ez egy akkora közhely...Nem nyálas csak ismert.Nem netezek sokat,de ha már én is ismerem akkor sokan még.Ha nem is ő de a barátnői közül valaki biztos.Hagyd ezt inkább,találj ki valami eredetibbet.Ja,bocs 31/f - nem vagyok lány :)
2010. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én sem netezek sokat, de ezt nem ismerem. És még ha ismerném is nagyon cuki lenne, ha valaki egy ilyen ötlettel meglepne:) 20/L
2010. szept. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Basszus, ez k*rva jó ötlet. Szerintem valamilyen formában átveszem majd, ha nem gond. :)


Ja és csináld. Ha a lány megfelelően érzelmes (az érzelmi világa megfelelő), akkor imádni fogja.

2010. szept. 29. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Elég nyálas...
2010. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi =) várom a további kommenteket...
2010. okt. 3. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!