Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek ez túl nyálas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez túl nyálas lenne? (a többi a megjegyzésben)

Figyelt kérdés
X.X mikor eloször megláttalak,kicsit félénken igaz de sok reménnyel közeledtem feléd! Reméltem hódolatom nem lesz viszonzatlan,és boldogságomra viszonoztad! Ezt nagyon szépen köszönöm neked,és igy sok ido után elérkeztünk egy olyan ponthoz érzéseim szerint,ahol a kapcsolatunkat felsobb szintekre helyezhetjük!Reménykedem benne,hogy az eddigi érzelmek nem hamisak voltak,és nekem adod a kezed,hogy felhejezzek rá egy gyurut,mi nem csak a szerelmünket jelképezi,hanem azt is,hogy a további életünkben örökké együtt leszünk! Leszel a feleségem?
2011. okt. 21. 02:12
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
XX apabila saya mula-mula melihat anda, sedikit dgn ​​malu-malu, ia adalah benar tetapi banyak harapan datang kepadanya! Saya berharap ia tidak akan menghormati yg tak berbalas, dan kembali kepada kegembiraan saya! Ini adalah sangat baik terima kasih, dan sebagainya sedikit masa selepas kami tiba di tempat saya rasa, di mana hubungan dengan peringkat yang lebih tinggi boleh bergerak! Saya berharap harapan bahawa emosi semasa tidak palsu, dan memberi saya tangan anda untuk felhejezzek cincin itu, kita tidak hanya simbol cinta kita, tetapi juga untuk terus hidup kita kita akan bersama-sama selama-lamanya! Adakah anda akan berkahwin dengan saya?
2011. okt. 21. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez attól függ,hogy a kapcsolat melyik fokozatában vagytok.

Ha már együtt laktok egy ideje,akkor teljesen jó a szöveg.

Ha meg rendesen fel is van vezetve,vacsora stb,akkor még jobb.

Ha nem éltek együtt,akkor felejtős az egész.

2011. okt. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Alekoszos, személytelen, nekem nem tetszik.
2011. okt. 21. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez csak 1 teszt volt,mennyire érzelmesek itt az emberek :) Ezt egy srác kérte,hogy irjak neki valami szöveget :D:D
2011. okt. 21. 02:48
 5/7 bánomisén ***** válasza:
100%

Olyan, mintha az illemtankönyv "Hogy kérjük meg írásban egy nő kezét?" című fejezetéből másoltál volna ki egy részt. Érzelem nulla, személyreszabottság zéró, romantika abszolút zéró. Én erre nem mondanék neked igent.


Azt meg döntsd el, hogy a "helyez" szót "ly"-nal vagy "j"-vel írod, mert most mindkét variációt sikerült használnod. Én az "ly"-t javasolom.

2011. okt. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Hát kicsit az...:)


21/f

2011. okt. 21. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocs, de ez übersz@r 20L
2011. okt. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!