Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom, hogy szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy szerelmes vagyok? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Van egy párom, akit nagyon szeretek, vele akarok lakni és még nem szerettem soha senkit ennyire(18vok). Viszont nekem Ő az első és még csak 3 hónapja vunk együtt (már 9 éve ismerem és bő fél éve szeretem).

Rengeteg olyat hallok, hogy 3-5 évig szerelmes voltam valakibe, életem legszebb időszaka volt... aztán elmúlt és most barátok vunk.

+ ő az egyetlen aki igazán elfogad minden hibámmal együtt és igazán szeret.

A kérdés:

1, honnan tudjam, hogy ez el fog-e múlni pár év múlva vagy ez olyan örökké tartó...

2, Ha nincs velem nagyon hiányzik! Honnan tudjam, hogy Ő hiányzik-e vagy a szeretete és elfogadása?

Ok h ezeket nekem kéne tudnom... és most úgy érzem, hogy mindig vele akarok csak lenni... de néha kezdek elbizonytalanodni, hogy mi lesz mondjuk 20 év múlva, vagy mi lenne ha nem szeretne ennyire...

Bocsi, hogy hosszú lett és előre is köszönöm az értelmes válaszokat!


2010. szept. 28. 21:45
 1/5 Moszuke ***** válasza:
én úgy tudom hogy a szerelem idővel átalakul kötődéssé, szeretetté.
2010. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem úgy állsz hozzá, hogy örökké fog tartani, akkor nem is fog!

Ha a szeretete és az elfogadása hiányzik, akkor ő maga hiányzik. Szerintem.

2010. szept. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Onnan hogy teljesen meghülyültél!!!! ez nem vicc...
2010. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ne gondolkodj azon hogy mi lesz majd ha... az a fontos hogy a jelenbe mindent jól csinálj, szeresd őt minél tovább és majd kiderül meddig fog tartani. én 17/L vagyok, a barátommal lassan 2 és fél éve vagyunk együtt, volt nagyon sok problémánk de most minden jó és énis azt érzem amit te, hogy vele akarok mindig is lenni. de tudom, hogy ez nem csak rajtam múlik, hanem rajta is. de ha megvan a közös hang és a harmónia akkor bármi lehet...:) (a barátom 18 éves, úgyhogy még van időnk:D)
2010. szept. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Az már megvolt ;)
2010. szept. 28. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!