Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok az oszt. Társamba, de még azt se tudom, hogy bejövök-e neki egyáltalán. Hogy tudhatom meg?

Figyelt kérdés
9.osztály."egyetlen" lány vagyok,vagy 30 fiú között,de nekem csak 1 kell a sok közül.Nem tudja,hogy egyáltalán tetszik nekem.Még annyira nem is beszéltünk.Néha,mikor sikerül a közelében lennem,akkor 1-2szóra megemlít másnak-poénba foglal engem-,de pont nem szoktam érteni,de már nem ismétli el nekem,amit mondott.Meg mivel az osztály legjobb tanulója vagyok,és a múltkor ezt kimondta,akkor mondtam neki,hogy inkább ne is említse(nem szeretek dicsekedni),és amúgy jóhangulat volt,és azóta is azzal poénkodik,hogy néha azt mondja valakinek,hogy én is halljam,hogy én vagyok a legjobb tanuló az oszt.ban.De specc fb-n,meg szarik a fejemre.Megjelöltem egy képen,de semmit nem reagált. :/ Ez mi?Nem tudom eldönteni,hogy most bejövök-e neki,vagy csak ismerkedne,ha már több,mint fél éve odajárok és egyáltalán nem jövök be neki.Anyámnak elmeséltem mindent,ő azt mondta,hogy lehet,hogy valamennyire bejövök neki,csak az zavarná,hogy a hóna alatt futkosnék,mer ő majdnem 2m én meg csak 160centi vagyok,meg hogy az lehet még baj,hogy fiatalabb nálam :/ Hogy deríthetném ki,hogy tetszem-e neki?Tanácsot kérnék!A válaszokat előre is köszönöm!
2011. márc. 4. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

"Megjelöltem egy képen,de semmit nem reagált. :/"


Hát speciel akárki megjelöl akármilyen képen le se sz*rom.. Mármint ha ilyen szivecske és akkor bejelölgetjük rajta az összes ismerőst vagy hasonló témáról van szó... Ilyenből szerinted lefog jönni neki, hogy bejön neked?


Magasság kicsit gáz lehet, de hát van ilyen.. Inkább beszélgess vele, élőben ha teheted..

2011. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Aureliano válasza:
Fb-t hagyd a fenébe, ne az ottani kommunikáció legyen mérvadó! Saját tapasztalatból tudom, hogy az ilyesmi nem vezet sehová. Beszélgess vele többet személyesen, ha lehet, de ne légy türelmetlen, ne folyton az járjon a fejedben hogy mikor jöttök össze, hanem először ismerd meg, mint embert, aztán ha illetek egymáshoz, majd kialakul. A magassággal sztem nincs gond. Sok sikert :)
2011. márc. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm
2011. márc. 11. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!