Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom/érezhetem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom/érezhetem, ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, de mostanában van valaki, akivel egyre jobb kapcsolatban vagyunk (úgy érzem), de sajnos nem tudtunk eddig sokszor beszélgetni... mégis úgy érzem hogy egyre jobban kedvelem őt, és nem tudom hogy tényleg szerelmes vagyok-e vagy csak "tetszik"... :$


17/f


2010. dec. 27. 01:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
egyelőre még csak tetszik. majd ha nemtudsz másra gondolni, nemlesz étvágyad úgy hiányzik, és szinte nem tudod magad jólérezni nélküle, majd akkor leszel szerelmes :)
2010. dec. 27. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
18%

Válasz a kérdésre:

áll a faszod.

Örülök, hogy segíthettem!

2010. dec. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ez se nem válasz se nem segítség szal örülhetsz mint majom a farkának, mert kb. annyit is ért


a világ nem a szex körül forog...

2010. dec. 27. 01:40
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Még hogy nem. :) Kíváncsi lennék, ha 2 nő közül választhatnál (nyomorék és egy bombanő között), melyiket választanád.

Tehát minden a farok körül forog.

2010. dec. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Hát ha te csak erre tudsz gondolni, akkor soha nem lesz normális csajod. (ezt annak a hülyének írom, aki itt egózik, nem a kérdezőnek)
2010. dec. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
második: ha van egy szép de ismeretlen csaj, vagy egy átlagos külsejű de jó barát, akkor az utóbbit választom mert egy jó csajjal nem biztos h összejön... igen, szexre mindenképp a dögösebb csak kell, de mint mondtam a világ nem a szex körül forog...
2010. dec. 28. 02:01
 7/11 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, ha külseje átlagon aluli, akkor lehet bármilyen jó barát, nem kéne párnak... ezen nem tudok változtatni, nem tagadom... de ezzel minden egészséges, normális identitású férfi így van szerintem
2010. dec. 28. 02:03
 8/11 anonim ***** válasza:
Alapból ha tetszik akkor már próbálkozz nála! Késöbb akár szerelmes is lehetsz belé. És ha valami megfog benne akkor még nem vagy az !
2010. dec. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

onnan tudod, hogy szereted, hogy más ugyanolyan kaliberű csaj totál nem érdekel

pl ha egy másik havernővel jól érzed magad, jókat beszélgettek, elvagytok, de pl eszedbe sem jutna megcsókolni, csak a telodat nézed, hogy írt e a bnőd.

de rengeteg ilyen példa van

2010. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
*írt e a majdnem bnőd
2010. dec. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!