Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudhatom/érezhetem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom/érezhetem, ha szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés

Még nem volt barátnőm, de mostanában van valaki, akivel egyre jobb kapcsolatban vagyunk (úgy érzem), de sajnos nem tudtunk eddig sokszor beszélgetni... mégis úgy érzem hogy egyre jobban kedvelem őt, és nem tudom hogy tényleg szerelmes vagyok-e vagy csak "tetszik"... :$


17/f


2010. dec. 27. 01:07
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Elég érdekesen fogalmazzátok meg a szerelmet. :) Az igazi szerelem- ahogy minden más- egy idő után átértékelődik és átadja a helyét más, sokkal fontosabb érzelmeknek, mint: a szeretet, a megbecsülés, bizalom, gyengédség,törődés, stb. Azt mondják, nem az az igazi akivel el tudod az életedet képzelni, hanem az aki nélkül nem. Ezzel maximálisan egyetértek, párommal 3 és fél éve boldog kapcsolatban élek. Hidd el, a külső a szexben sem számít. Lehet egy csaj bombanő, de csak kifekszik mint egy fadarab, mert azt sem tudja mit kell csinálni egy férfival az ágyban... hát... nem fogod élvezni, hiába van bombateste a csajnak, egyszerűen elvonja a figyelmedet az, hogy minden erődet bele kell fektetned a szexbe, mert ő képtelen még csak megmozdulni is. Aztán egy csúnyácskább csajszi meg profi és ráérez arra hogy mi kell a férfiaknak... Ezt sosem tudhatod, de egy idő után ez nem is fog érdekelni. Ha az ember komoly kapcsolatot keres, akkor többnyire már van olyan érett, hogy kitapasztalta a lényeget: Jó külsővel soha nem leszel boldog, ha csak pusztán arra alapozol. A szépség egyébként is múlandó. Az a "szerelem" amiről minden fiatalka beszél, tulajdonképpen hormonok játéka, ami alábbhagy idővel. Szerelem az, amikor nem tudsz nélküle létezni, DE! ... bármit megtennél csak hogy ő boldog legyen. Amikor képes vagy bármire, akár elengedni is, függetlenül attól hogy ez neked mennyire fáj. A szerelem ismeri az önzetlen szeretetet. Egy kedves ismerősöm (aki nálam jóval tapasztaltabb már) mondása: "Szerelem mindig van bennünk, csak mindig másra és másra irányul" Sok csalódás és tapasztalatszerzés után az ember átértékeli a dolgokat és mindent másképp lát. :) Végeredményben szép dolog a szerelem, de nem szabad hagyni hogy elvakítson a rózsaszín köd. :)
2011. jan. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!