Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi ez a nézés most? Akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez a nézés most? Akar valamit vagy szivat?

Figyelt kérdés

Egyik évfolyamtársamnak bejövök,nekem is nagyon bejön.Nemrégen udvarolt de én sajna lefagytam és nem tudtam mit reagálni zavarban voltam.Úgy gondolta hogy nem jön be nekem ezért összejött egy lánnyal.Ám mikor megláttam őket azthittem hogy csak szivatott akkor nemköszöntem neki.Neki ekkor esett le hogy bejön nekem csak nem mutattam ki.De szerette volna hogy legyen valami csak hát én elszúrtam.=/Mindezt egy osztály társamtól tudom nemrég beszéltek.

Utána megint köszöntünk egymásnak,de van amikor észre sem vett pedig ott mentem el mellette.=/ De megfigyeltem hogy amikor beszélget a barátaival akkor ilyen átlagos arcot vág,de mikor meglát elmosolyodik és csillog a szeme és úgy néz rám mint aki mindjárt felfal a szemeivel(jó értelemben) vagy meg akar csókolni vagy egyéb.De mikor már elmegyek mellette ismét azaz átlagos arc.És mindig mosolyog mikor lát és ez a nézés.Most akkor mivan?Akar még tőlem valamit vagy csak játszik velem?

Tudom tőle kérdezzem meg meg ezt nekem kell tudni én ismerem,de annyira nem ismerem.Hisz 1 hónapja hogy járunk suliba mindketten most vagyunk 9-esek.Szeretném megismerni mert jófejnek tűnik de mégis nőcsábásznak mondják de én jófejnek tartom amennyire ismerem.És azért nem merek vele beszélni,mert félek hogy pofára ejt és kiröhög majd és nincskedvem úgy kijárni a 4 évemet plussz 2-t hogy úgy indítottam hogy egy srác pofára ejtett.És ha beszélnék vele nem bírnák mit mondani mert lefagyok és nem úgy jönnek a dolgok ahogy az gondolom./=


2010. szept. 28. 20:00
 1/2 Moszuke ***** válasza:

írd le egy papírra állj elé és mutasd fel a papírt.

esetleg msn, ott nem tudsz dadogni, és a monitor védelmez.

de a jelek sztem egyértelműek, és ezt te is látod, mert részletesen leírtad.

2010. szept. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
msn-n nem szokott fent lenni mivel koleszos
2010. szept. 28. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!