Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam el egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el egy lánynak, hogy szeretem? (Nagyon szerelmes vagyok belé! )

Figyelt kérdés
Azt szeretném megtudni, hogy hogyan mondjam el neki, hogy szeretem? Egy iskolába járunk és egyfelé lakunk, tehát együtt járunk haza is és az iskolába is!
2010. szept. 28. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Nyugodt körülmények között. Vele szemben állva, a szemébe nézve. :D
2010. szept. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kísérd haza és a ház előtt dee ne kezd úgy sztem hogy "szertlek" hanem előbb hivd el randira, és szerintem csak kb 3. randin kéne mondani, a lányok az ilyet nagyon komolyan veszik, lehet megilyedne
2010. szept. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
kovess el mindent,mert 1x meg nagyon megfogod banni h gyenge voltal!tapasztalatbol,sajnos!
2010. szept. 28. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy nagyon teccik neked és hívd el randizni. Az hogy tetszik neked nem fogja nagyon letaglózni, de azért jól fog esni neki!
2010. szept. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megpróbálok mindent! az eddigi segítséget is köszönöm!
2010. szept. 28. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Ne mond el neki mert utána ki fog használni...
2010. szept. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem is ismered a lányt! Ő nem olyan!
2010. szept. 28. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!