Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A legtöbb férfi miért beszélge...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legtöbb férfi miért beszélget más nőkkel a barátnője háta mögött?

Figyelt kérdés

Kb az összes ezt csinálja, akiről nem is gondolnád még az is.


Miért kell ezzel átverni, megalázni a másikat?


2022. okt. 30. 17:42
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
90%

Talonokat gyártanak hidegebb idokre, vagy kesobbre.

Kapcs rendszerek építgetése

2022. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
49%
Miért ne beszélgethetnék más nőkkel? Egy társadalomban élünk, léteznek más nők is a páromon kívül.. mondjuk kolléganők, húgom, anyám, a pénztáros a boltban.. barát nők, akik már azelőtt voltak, hogy lett volna párom.
2022. okt. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
49%
A kérdésben kicserélhetnénk a legtöbb férfit a legtöbb nőre is.
2022. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
96%

#12 nyilván nem arra gondol a kérdező, hogy az anyukáddal meg a pénztárossal beszélgetsz, hanem flörtölgetésre, csetelgetésre gondol.


Az pedig megint más téma, hogy ki hisz és ki nem a férfi-nő barátságban, én pl. nem, nálam kizáró ok, ha egy férfinek lánybarátai vannak.

2022. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
38%
Mert szabad országban élünk.
2022. okt. 30. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
72%
Nőkènt én is beszèlgetek más fèrfiakkal a fèrjem mellett. Tedd ezt te is, ne lógj szegèny pasason.
2022. okt. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
29%
Nekem feleségem, azaz feleslegem van. Én is beszélgetek nőkkel, és ha össze jön, szexelek is velük. Bőven van rá okom! Szeretem az ilyen kérdéseket ahol a háttér információk nem is számítanak meg az okok. A rendes férfiak azért lépnek félre, mert a házasságban csak palimadarak, csak arra kellenek hogy megteremtsék a biztonságot. Ezen felül nem kellenek otthon. Érzik ezt, majd idővel félremennek. Elegük lesz a szolga szerepből, meg az állandó büntikből, szexmegvonásokból! A hitvány férfiak meg azért mennek félre mert megtehetik.
2022. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
67%
Mert aki ezzel foglalja el magát, az semmirekellő... Nem Férfi
2022. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
23%
18. Az élet természetes velejárója a szex. Ha otthon megvonják tőled, máshol keresed. Vagy eret vágsz magadon. Én fordítva látom a dolgot: minek megy férjhez olyan nő, akit taszít a szex? Aki csak egy szolgát akart maga mellé? Akinek az érzelmi intelligenciája alacsonyabb egy tölgyfa levélnél? Aki otthon büntetésekkel, szexmegvonásokkal akarja idomítani a férjét? Sokan nagyon el vannak tájolva!Lehet hogy nálatok a szex őszinte és természetes, de pl. nálunk egyáltalán nem az!Ezek után a legnagyobb nyugalommal megyek át a szeretőmhöz, a feleségem meg el lehet magának.
2022. okt. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
91%

#17

El kell válni. A megcsalás akkor is gerinctelen és szánalmas, gyáva dolog, bárhogy is próbálod kimagyarázni és a felségedre hárítani a felelősséget. Mindegyik pasi ezt csinálja, de meg se próbálja rendbe tenni a házasságot. És képzelem, milyen kegyetlen “szolga szereped” lehet, mikor a gyerekek körüli teendőket és a háztartást is 90%-ban a nők kénytelenek intézni, amellett, hogy dolgozni is járnak. De jaj, szegény férfiak, már csak kvázni marad idejük.

2022. okt. 31. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!