Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért viselkedik így velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így velem?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy 1 hónapja van barátnőm. Ő 16/L én 17/F vagyok. Amióta járok vele gyakorlatilag nem is foglalkozik velem. Mindig csak én keresem őt. Megpróbáltam megbeszélni vele de csak annyit mondott, hogy szeret és nem tudja miért ilyen. Mit tegyek?
2010. szept. 27. 17:51
 1/5 nielindi ***** válasza:
azért viselkedik igy, mert 16 éves...
2010. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

sajnos ilyen a fiúk sorsa barátom. törődj bele.

18/F

2010. szept. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így van ilyen a pasik sorsa, ja meg igen 16 évestől mit vársz????
2010. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez elég szomorú...
2010. szept. 27. 17:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Húú, fiúk, én ezt nem értem! Miért? Hogy viselkedik (csak nem hív fel, vagy mi még a probléma)? Ez természetes a 16 körüli lányoknál? Lehet én is "így" (azt sem tudom hogy) viselkedtem, és nem is tudtam róla!!! ÁÁÁ 19/N
2010. szept. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!