Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pénzkérdés. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Az a lényeg, hogy lassan több mint egy éve vagyok a barátommal, és lassan fél éve van az, hogy ha elmegyünk valahova akkor mindig én fizetek, ha nálam sincs pénz, akkor inkább nem is ülünk be sehova, hanem kint sétálunk. Az a gond, hogy nekem nincs állásom, neki sincs, még egyetemre jár. Cigizni cigizik, arra valahogy mindig van pénze. Nem tudom, hogy álljak elé ezzel, nem vághatom a szemébe, hogy fizess :D A fogamzásgátlómat is én fizetem, az óvszert is én fizettem, mikor még azt használtunk. Most tanácstalan vagyok.. Értelmes válaszokat szeretnék. Köszi

23/L


2010. szept. 27. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

Utalj rá... Ha pl. van egy barátnőd, akinek szintén van régóta van barátja, akkor mondd csillogó szemekkel, hogy..: X-nek Y mindig hoz virágot, ezt olyan szép dolognak tartom..

- stb.

:)

Ha erre nem lép, nem ember. Amúgy meg, ha a kapcsolatotok meg van 1 éves, ilyeneket nyugodtan szóba lehet hozni.

Vagy...: te se hívd meg semmire...

Amúgy meg ha 1 éve együtt vagytok, akkor szülinapod, karácsony? Akkor se vett neked semmit..?

Nem az, hogy a pénz a fontos, de azért ez egy illő gesztus.

2010. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Leírom az én esetem utólag tanultam belőle.

Párommal megismerkedtem minden szép és jó volt, volt munkája így ha mentünk is valahova vagy ő vagy én fizettem.Inkább én.Aztán kirúgták az állásából, és maradtam egyedül én keresőképes.Etettem, itattam, cigiztettem, és minden kis apróságra kihúzta a zsebemből a pénzt.8 hónap alatt majdnem 500 ezer ment rá mivel tartottam is tőle egy kicsit, hogy ha nem adok mi lesz a reakciója(Agresszivebb típus volt)Mint utólag kiderült ez idő alatt mindenkinek dicsekedett hogy őt egy nő tartja el,és fűvel fával ke+++lt mellettem:(

Hála ennek vége, de én megfogadtam hogy ilyet többet nem játszok.Ha cigire van pénze legyen pénze Rád is.És igen hiába XXI század akkor is legyen a férfiben egy kis büszkeség.

2010. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia! hát...hát...

Nekem néha több "költeni való pénzem" van mint a páromnak, ezért gyakran fizetek én. Bármit, házi csokit, sört, üdítőt, ajándékot, meglepit bármi...sosem jutott eszembe, hogy ezt felhányjam neki. Mikor nekem van én adok, mikor neki van ő ad, ez nálunk így működik.

Gyakran emlegeti, hogy "na megint te fizettél!" de ez engem nem zavar, én is addig nyújtózkodok ameddig a takaróm ér. Ha nem lesz pénzem és neki sem, a seggünkön maradunk (:


Néha azért mikor tudom, hogy van nála pénz és nálam mondjuk nincs, de kívánok valamit akkor mindig beszólok, hogy "meghívlak egy mit fizetszre":) ilyenkor kapcsol és kapok valami finomat (nem nagy értékben, nem is az a lényeg).


Amúgy a párom jószívű nagyon nincs ezzel gondunk.


Szerintem néha viccesen szólj be neki, hogy na ma mit iszunk, mit fizetsz nekem? Mit vettél, hoztál nekem...stb

2010. szept. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sztem igaza van az előttem szólónak, de ezt nehezebb úgy, h már máshogy van szokva a pasi :/
2010. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*máshoz
2010. szept. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ez a "meghívlak egy mit fizetszre" nagggyon tetszik! :D

Nálunk én nem vagyok kereső, de kapok havonta némi pénzt (nagyszüleimet ápolom).Mi is úgy vagyunk, hogy mikor kinek van, az fizet.Mivel páromnak több van, sokszor ő, viszont cserébe nálunk lakunk, úgyhogy szerintem ezzel kvittek vagyunk. Nálunk mondjuk alap volt, hogy a fogi.tabit pasim fizette, mivel azt mondta, ő ugyan nem húz gumit.

Szerintem igenis megmondhatod neki, hogy néha ő is fizessen.Ha neked van pénzed állás nélkül, ő is tud szerezni.

2010. okt. 1. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Kriszti83 ***** válasza:
Hozzd fel neki kerek perec, hogy mivel egyikőtök sem dolgozik, ha be akartok ülni valahova, azt felesbe fizessétek. Ha veled akar lenni, talán lemond néhány doboz cigiről. Ne engedd magad kihasználni! És igen, egy pasinak legyen tartása, vegye észre magát!
2010. okt. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül egy doboz ciki? És abból mennyi fogamzásgátló is jön ki? És mennyivel is nyújt több élvezetet a szex, mint a ciki, azon túl, hogy az egészségre sem ártalmas? Furcsa helyzet, szerintem meg kellene beszélned vele.
2010. okt. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocs, szóval ciGi. XD Még mielőtt belém kötne valaki.
2010. okt. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
:D
2010. okt. 1. 21:37

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!