Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy élesszek valakiben szerelmet irántam?

Figyelt kérdés

Sziasztok:

23 éves srác vagyok, bnőm 19.

3 hónapja vagyok együtt a mostani barátnőmmel. Eddig nagyon jól megvoltunk, teljes harmónia. Munkatársak vagyunk, elég sokat vagyunk együtt ott is. Éreztem felőle , hogy el tudja képzelni a jövőjét velem, terveztünk, megbeszéltünk mindent, már az összeköltözésre is gondoltunk.

Elég stresszes a munkahely, betegesledik is mostanába, és elkezdett gyógyszert is szedni ami miatt már 2. hete megvan neki..

Pár napja kicsit furcsábban kezdett viselkedni, nem olyan boldog mint eddig, ezt észrevettem és rákérdeztem miért van ez, mi a baj?

Azt a választ kaptam hogy szeret, de nem szerelmes belém, és úgy gondolta eddig hogy az.

Kicsit padlót fogtam és abba maradtunk hogy folytatjuk és meglátjuk mi lesz. (tegnap este történt ez a beszélgetés)

Valami megváltozott köztünk az biztos, próbálom magam szoktatni a gondolathoz, hogy elveszítem, ami nagyon fájdalmas lenne, ha csak rágondolok elsírom magam...:'(

Mit tegyek ? engedjem el? küzdjek? ha nem sikerül még jobban fog fájni?


U.i.: Nem keresünk sokat, szüleimmel élek, haza kell adni a pénzt, nincs pénzünk/időnk(munka miatt) elmenni szórakozni, billiárdozni, programokat szervezni.

Ezért szinte azzal teltek a napok hogy átjött, együtt voltunk, és mentünk dolgozni...ami elég monoton szerintem is.


2010. szept. 27. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Halott ügy. Lehet elég nyersnek tartasz, de itt már nincs mit tenni! Nem lehet, hogy egy "harmadik" beleszólt a kapcsolatotokba? Úgy értem , hogy a barátnőd már tovább állt?
2010. szept. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

Moszuke:


tudtommal egy kapcsolathoz két ember kell.

küzdjél?.. te tudod


szerintem várd meg amíg ez a betegeskedős, gyógyszerszedős, emós, levert, felborult hormonháztartásos időszak elmúlik.


de van az a nagy hiba a férfiakba (bennem is, mint mindenkiben) hogy nem veszik észre mikor utasítják őket vissza.. csak utólag.

tisztelet a kivételnek.. már ha van:)

ha egy csaj azt mondja nem szerelmes belém, "csak" szeret akkor egyenlő azzal, hogy maradjunk munkatársak.

2010. szept. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
3. emberről nem tudok, de nekem is megfordult a fejembe ez a gondolat.
2010. szept. 27. 14:53
 4/6 A kérdező kommentje:
csak szeret, de akkor miért maradtunk annyiban hogy maradjunk együtt meglátjuk mi lesz? (talán mert tudja mien vagyok, hogy utána egy mosoly nem lesz kettőnk közt és kímélni akarna? :S)
2010. szept. 27. 14:55
 5/6 Moszuke ***** válasza:

gondolom azért mondta hogy maradjatok egy kicsit együtt majd az idő eldönti mi van köztetek, mert per pillanat, be van gyógyszerezve, sztresszel, és kitudja milyen betegség gyötri őt.


ha gondolod maradj mellette, hogy érezze hogy a bajba is számíthat rád meg ilyesmi.



engem tuti letörne egy ilyen mondat, hogy nem szerelmes vagyok beléd csak szeretlek. de ez egyén függő:)

2010. szept. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az ok, hogy miért dobott téged a csaj, az pedig valószínüleg az volt, hogy te túlzottan oda voltál már érte, sokkal jobban mint ő.

Gyakrabban akartál találkozni, te jobban érezted a hiányát mint ő a tiédet.

Egy idő után valószínüleg egyre jobban kezdett elhidegülni tőled és te akkor még jobban vele akartál lenni. Az is lehet, hogy ajándékokkal próbáltál kompenzálni, hogy visszahódítsd.

Te többet invesztáltál a kapcsolatba, túl kiszámíthatóvá váltál, nem voltál már többé kihívás és megunt téged a csaj.

Most pedig szarul érzed magad és vissza akarod szerezni, mert az gondolod, hogy akkor újra jól fogod magad érezni.

Az egyetlen mód. hogy “visszaszerezd”, ha megváltozol és egyáltalán nem akarod visszaszerezni, hanem megvárod, hogy észrevegye rajtad a változást és ő akarjon téged újra megkapni!


Foglalkozz többet magaddal, ne csüngj állandóan rajta. Legyen saját életed, saját terveid. Vegye észre, amikor apró dolgokban megnyilvánul ez, mint pl. ha éhes vagy, csinálsz magadnak valamit, kivasalod a saját inged, nem kérsz segítséget valamihez, amihez elengedhetetlen volt a jelenléte eddig. Kb. ilyenek, ui. egy nő utálja, ha a pasija anyjává válik... De a lényeg mindegy is: egy nő vonzalmát egy érzelmileg független pasas gerjeszti be a leginkább. Hát ez az ábra.


Végül Yoda mester szavai: "Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!"

2010. szept. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!