Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van még remény vagy ennyivolt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény vagy ennyivolt?

Figyelt kérdés
Kb 2hete megismertem egy lányt.Egyszerűen tökéletes volt minden nagyonnagyon jól elvoltunk sokat találkoztunk is ölelgetett meg minden.Kiderült hogy nemakar semmi komolyabbat mert akkor végelenne a barátságnak(elég fura ez mondjuk csak ennyi idő után).Nincs szükségem most barátra,nekem többkell.Hétvégén úgyvan hogy találkozunk és mondta hogy mennyek le hozzá de nemtudom mitcsinálja....Egyszerűen nemtudok rá csak barátként gondolni....mivel ő csak barátnak akar miért mondta ezt?Azért ilyen rövid idő alatt azért nemlettünk akkor barátok hogy járkáljunk egymáshoz....Valahogy lehet ebből még valami vagy ez ennyivolt?
2010. szept. 27. 11:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyelőre ennyi. De azért tudod hogy van: egy fiú egy lányra sosem fog barátként tekinteni, mindig nőnek fogja látni. A nők meg sokszor nem tudják, hogy mi akarnak.
2010. szept. 27. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De akkor most mitcsináljak?Hagyjam őt ne is keressem?Vagy lemenjek egyáltalán hozzá?
2010. szept. 27. 11:23
 3/13 anonim ***** válasza:
Menj le, és ha tényleg tetszik, éreztesd vele.
2010. szept. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nekem tetszik de mitcsináljak?Szerintem ha megpróbálnám megcsókolni vagy ilyen akkor nemhagyná és utána elég kínos lenne azért...hameg arra várok hogy ő lépjen akkor várhatok...
2010. szept. 27. 11:34
 5/13 anonim ***** válasza:
ha 5/5 a nyomulás és az 1/5 hogy rá vársz akkor te éreztesd vele 2.5/5-vel!;)
2010. szept. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Találkozz vele nyugodtan és csábítsd el! Mutasd meg neki egy másik oldalas, legyél a szemében érdekesebb...
2010. szept. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most azon gondolkoztam hogy nemkeresem egy ideig hogy hátha ő keres..... ez jó ötlet? Hát nemtudom hogylegyen....jólenne ha meggondolná magát :)
2010. szept. 27. 11:47
 8/13 anonim ***** válasza:
szerintem meg hidegséggel tudnád csak elcsábítani
2010. szept. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Azaz?Tegnap úgyvolt hogy jó ennyivolt haggyuk egymást és kész....és nemlátszott hogy ő annyira akarná hogy ne szóval nemtudom....
2010. szept. 27. 11:52
 10/13 anonim ***** válasza:

a nem-re általában kapnak az emberek

adj egy kicsit, aztán hanyagold, megint adj és megint hanyagold

szórakozzál vele

légy kiszámíthatatlan

akkor majd meg akar téged fogni

de utána is maradj kiszámíthatatlan

2010. szept. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!