Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam meg a Kedvesemn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a Kedvesemnek? És hogyan mondjam meg a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Egy ideje egy párt alkotunk a Kedvesemmel. Én átlagos magyar vagyok, ő roma, illetve a családjában előfordul szintén roma és cigány származású családtag is (bár nem tudom, hogy a kettő között mi a különbség). Nagyon szeretem a párom, a családja is teljes mértékben elfogadott, nagyon közvetlen, kellemes társaságú emberek a családtagjai, rokonai. Én egy elég visszafogott lány vagyok (22 éves, Kedvesem szintén ennyi). A családom azonban bár nem ítéli el a más származású embereket, de a saját családjában nem igen szívleli. Nem hiszem, hogy pozitívan állnának hozzá, ha megtudnák, hogy a Kedvesem roma, ugyanis tele vannak előítéletekkel. Nem tudom, hogyan készítsem fel a Kedvesemet a valószínűleg nem túl szívélyes fogadtatásra, valamint nem tudom, hogyan készítsem fel a szüleimet a nagy találkozóra... Barátomnak több szakmája is van, tovább szeretne tanulni, ezen kívül napi 15 órát dolgozik, teljes mértékben önálló ember; fel tudok nézni rá. Imádom a társaságát, nagyon humoros, figyelmes, előzékeny, kedves ember. Művelt, illemtudó. Valóban csak jót mondhatok róla. De akkor hogyan tovább? Hogyan készítsem fel a barátomat és a szüleimet? Úgy érzem, két tűz között vagyok, de a Kedvesemet nem akarom megbántani. Bárhogyan is alakul, kitartok mellette, úgy érzem ő az, akivel el tudnám képzelni életem hátralévő részét. Ha valaki tud, kérem segítsen! Köszönöm.
2010. szept. 27. 06:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

09:10

Ne álltalánosíts, nagy hiba, az én nevemben ne írjál ha megkérhetnélek.

2010. szept. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
/cigány/tanult, intelligens, kulturált, s minden lehetőséget megfog, csakhogy munkája legyen. Hát nekem nem éppen ez a véleményem a legtöbbről...Jó,nyilván van kivétel..de....
2010. szept. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
szégyen... egy magyar ember minek keveredjen egy másik fajátval? gusztustalan...de te is megérdemled amit majd valószínűleg kapsz tőle, mert NINCS NORMÁLIS ROMA! Hiába mondják az emberek. Azoknak kívánom azt hogy vegye körbe egy 10 fős cigánybanda és verjék agyon, ahogy a bátyjámmal tették azok a szemétládák. A családomban mindenkit kirakoltak, megfenyegettek és naná hogy mind roma volt.
2010. szept. 27. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden kedves hozzászólónak, aki leírta a véleményét. Nem kommentelném a szitkozódó hozzászólásokat, ugyanis nem azért írtam ezt a kérdést, hogy vitát szítsak az oldal felhasználói között. Az nem kérdés, hogy kitartok-e a barátom mellett - egyértelműen igen a válasz, ahogy eddig is. Még egyszer köszönöm a megértő, értelmes válaszokat!
2010. szept. 27. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!