Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha tulzottan szeret?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha tulzottan szeret?

Figyelt kérdés
hadd kezdjem azzal h a pasim nem az akinek ezt elmondhatnam h hagyjon tobb eletteret nekem...ez kizart megis tul sok az nekem h tulsagosan szeret...nekem az kell h vagyodjak valaki utan h epekedjek s ha valaki a labaim ele hull azt eldobom magamtol mert valahogy nem erdekes ugy az egesz...s ha o tulzottan a kedevmbe fog jarni ezutan vele is ez fog tortenni nekem az kell h alandoan sakkba tarson valaki s nem szeretem ha egy ferfi lagy es ennyire a no utan enged mit o...
2010. szept. 26. 22:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Szakíts, ha érned kell még egy kapcsolathoz.
2010. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Találkozz vele kevesebbet. Így akkor engeded magad szeretni amikor te akarod.
2010. szept. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5%
Ékezet, ha meg büdös román vagy ne ide írj.
2010. szept. 26. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nemazért de ezt miért nem neki mondod el?
2010. szept. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Felhívom férfitársaim figyelmét: Meneküljünk!
2010. szept. 26. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell menekülni, halljátok "ha valaki a labaim ele hull azt eldobom". Egy tipikus mai ostoba ribanc. De sajnos ebben az országban mi vagyunk a barbárok. Alkalmazkodni kell. 2 pofon, és majd ő hullik térdre.
2010. szept. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1000:1

Te vagy az az 1 aki panaszkodik, hogy túl jó a pasija.


Nem fura ez?

2010. szept. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
29%

Értem a problémádat.

nekem is volt ilyen kapcsolatom, hogy túl gyorsan belém szeretett, és úgy éreztem megfulladok. Én is mondtam, hogy eleinte találkozzunk kevesebbet, hadd dőljön el a dolog, és ne tapadjunk egymásra. De sajnos nem értette meg. Ezért azt hittem ez az én hülyeségem, elfogadtam, ahogy ő akarta. De másfél év után elég volt. Nem bírtam tovább és szakítottam. Lehet hogy már az elején kellett volna. Szerintem hiányzik belőle valami amit te keresel. Van ilyen. Akkor tovább kell állni.


Az ékezeteket és a mondat tagolását tanuld meg mert nagyon rossz így olvasni.

2010. szept. 27. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is nagyon szerettem egy lányt kábé ennyire,aztán megalázott és kidobott.túlzottan ránőttem:(
2010. szept. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!