Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Komolyabb kapcsolatban, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komolyabb kapcsolatban, de nem együtt élők! Milyen gyakran keresitek egymást?

Figyelt kérdés

Amikor nincs módotok a napi találkozókra, akkor is naponta érintkeztek telefonon, vagy interneten?

Számotokra mi a kedvezőbb? A napi szintű kapcsolattartás, vagy ha pár naponta keresitek egymást? Melyik tesz jobbat szerintetek a kapcsolatnak?


Nyilván ember, és kapcsolat függő is a válasz, érdekelnek a tapasztalatok.


2010. szept. 26. 20:55
 1/10 anonim ***** válasza:

1 éve vagyunk együtt, egy városban élünk, de mivel ő dolgozik, én tanulok még, nem sok idők van egymásra...egy héten kb 3x talákozunk ebből 1x tudunk kettesben lenni...msn-en beszélünk minden este 2 órát és ennyi.


Sztem jobb így mint amikor éjjel-nappal együtt voltunk(pl nyáron) erősíti a kapcsolatunkat, mindkettőnknek van egy kis plusz ideje amit a barátokkal tölthetünk.

2010. szept. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi. Tehát ha ezt átfordítom kicsit, te arra "voksolsz", hogy jó, ha van több külön töltött szabadidő is, de azért jó, ha akkor is megvan a napi szintű beszélgetés?
2010. szept. 26. 21:09
 3/10 anonim ***** válasza:
Pontossan erre gondoltam! :)
2010. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én is erre szavazok. Nem kell minden nap találkozni, de azért naponta egyszer egy telefon vagy msn kell. Mióta együtt vagyunk (10hónap) még nem telt el olyan nap hogy ne beszéltünk volna valahogy. Szerintem ez így jó :)
2010. szept. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 1,5 vagyunk együtt, idő közben már a menyasszonya is lettem:)

Most kapott új munkahelyet, így csak két hetente találkozunk, vagy ha kocsiba ülök és kocsikázom pár száz kilométert:(

Mi napi szinten telefonálunk nem is egyszer, kihasználva a családi csomagot.Napközben ő hív, este viszont 2-3 órát beszélgetünk, mi csak így bírjuk ki:(

2010. szept. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Naponta beszélünk neten, meg telón is.
2010. szept. 28. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
több mint négy éve vagyunk együtt,ha csak közbe nem jön valami minden nap találkozunk, ha nem akkor telefonon beszélünk...
2010. szept. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is az a jó, ha minden nap beszéltek telefonon, msnen, skype-on, akárhogy, de ha nem találkoztok minden nap, az nem olyan nagy probléma így.:) Mi is így vagyunk a párommal már egy éve:)
2010. szept. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Általában minden nap találkozunk, hétvégéken nálam alszik, vagy én nála. ha nem találkozunk, akkor teló, este jóéjt sms. de hálisten ritka, hogy ne találkoznánk. fél éve vagyunk együtt
2010. szept. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mi 1 éve vagyunk együtt és minden nap beszélünk de csak hétvégén találkozunk! hétköznap telefonon és este pedig neten beszélünk, hétvégén pedig ott alszok és minden percet együtt töltünk..20/F
2010. szept. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!