Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet ez így tovább? Többi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet ez így tovább? Többi info lent.

Figyelt kérdés

Én 30F, ő 45N, a hölgy egy gyermek édesanyja.


Régóta ismerjük egymást, most gabalyodtunk egymásba. Eddig minden oké volt, most hogy elkezdtünk valamit érezni egymás iránt kezdődtek a problémák. Sajnos nem meri felvállalni sem a kislánya előtt a kapcsolatot, sem a családi körben nem tudnak rólam. Szinte már bujkálunk, ami megöli az egészet és minőségi időt sem tudunk így együtt tölteni. Nem akarom, hogy olyan döntést hozzon, amit később megbánhat (pl. feleslegesen mutat be otthon), de így ez nekem hosszú távon nem fér bele, hogy nem haladunk sehova. Sajnos én sem tudom senkivel sem megbeszélni a problémánkat, hogy tanácsot kérjek, mivel elég sok a közös ismerősünk


Próbáltam megbeszélni vele a dolgot, de tanácstalan és látom hogy bántja a dolog.


Én engedjem el vagy adjak még ennek időt?


2022. okt. 4. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el 15 év nagyon sok.. Föleg ha a Nő idősebb... Nem szeretnél később gyerköcöt? Mert tőle nem lesz az bisztos..
2022. okt. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha volt szex, akkor abban annyi volt. Ezeket én sem erőltettem.
2022. okt. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
57%
Mit akarsz egy 15 évvel idősebb nőtől? 5 év múlva már 50 lesz… az már elég rágós hús… egy 35 évesnek meg főleg, nem gondolod?
2022. okt. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kortól függetlenül nem lennék együtt olyannal, aki nem vállal fel.
2022. okt. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Várj még, adj neki időt. Nőként sok dolog kavarog ilyenkor az emberben. Ha sok a közös ismerős, az még nehezítő tényező.

46N

2022. okt. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Közös programokra vidd másik városba, ahol nem usmernek titeket. Az segítene, hidd el.

#5 voltam

2022. okt. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát gondolj bele, őt fogják lenézni amiért fiatalabb sráccal kezd, bár szerintem f@szság mások véleményére hallgatni vagy mások véleménye miatt nem belekezdeni valamibe :)

Adj neki időt, és ezt vele beszéld meg, szereted és szeretnéd ha masok is tudnák és nem kellene bújkálni :)


Ha fiatal a lánya 6-10 éves, akkor megértem miért nem akar neki bemutatni, egy gyereknek azért húzós ha valakit megkedvel aztán szét mentek és nem találkozik többet veled.

De ezt vele beszéld meg,ha szereted adsz neki időt és nem ezen veszekedtek :)

2022. okt. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%
Miért égetné magát veled?
2022. okt. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!