Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megmondjam neki?

Figyelt kérdés
A történet leegyszerűsítve a következő: 1 hónapja megismertem 1 lányt. Elkezdtünk találkozgatni és egész jól összemelegedtünk de nem éreztük azt a bizonyos szikrát egymás iránt:S Ezt megis beszéltük de abban maradtunk hogy attól még talizgatunk, ismerkedünk és legrosszabb esetben barátok maradunk. De azóta közelebb kerültünk egymáshoz. Kézenfogva járkálunk (mondjuk ezt eddigis csináltuk), csókolózunk, ölelkezünk, pettingelünk...:D Egyszóval olyanok vagyunk mintha járnánk csak nem mondtuk ki:S Viszont énmár többet szeretnék mint barátság és szerintem megkéne mondanom neki. De félek hogyha megmondom neki és ő nemérezte mindazt amit én az utóbbi időben akkor és nemet mond akkor az hazavághatja a kapcsolatunkat:S Mit tanácsoltok? Köszönöm az értelmes válaszokat!
2010. szept. 26. 20:47
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
am 20/F és 19/F
2010. szept. 26. 20:48
 2/13 A kérdező kommentje:
jajjjj...19/L:D téves:D
2010. szept. 26. 20:48
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
wtf?:D
2010. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
ha még sokáig akarsz ettől félni akkor mindenképpen várjál vele
2010. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Ööö...nemtudom, de egy normális embernél ha van szikra, csók, meg ilyenek, akkor az már a "járás"...
2010. szept. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Háát igen ez 2 esélyes dolog.


Te beleszerettél teljesen ahogy látom, szóval ez már nálad sosem lenne barátság, és nem is tudnád elviselni, azaz vagy egy párocska lesztek vagy semmi. Kérdés hogy a lány mit mond??? Ez mindig benne van az ilyen dolgokban.


Tedd meg és mond el neki, előbb vagy utóbb úgyis rájönne, de ha eddig ennyi mindent megengedett akkor talán van esély rá, de nem biztos.


De jobb ha minél hamarabb megtudod, hogy van e közös jövőtök vagy sem, azaz vagy hiú ábrándokat kergetsz még nagyon sokáig, vagy kideríted-

2010. szept. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat főleg utolsónak! jöhetnek még komik:)
2010. szept. 26. 21:31
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem se kell ezt így kimondani, hogy MOST már járunk, mert ha ilyeneket csináltok, akkor gyakorlatilag együtt vagytok... Kivéve, ha a lány nem akar kapcsolatot, de az feltűnne neked is, ha mondjuk mással is találkozgatna...


Szerintem jobb ha ezek nincsenek ilyen általános iskolásan kimondva...

2010. okt. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
De milyen vicces már, hogy ki kell mondani, hogy jártok. Nézitek az órát és mikor elüti a megbeszéltet, kimondjátok?:) Manapság elég sok az éretlen ember.
2010. okt. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
deha kimondjuk akkor azzal kizárjuk aztis hogy találkozzunk mással is és lehet hogy ő ezt nemakarná...ezér parázok:S:D
2010. okt. 1. 11:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!