Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha eztmondja egy lány lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eztmondja egy lány lehet még valami később?

Figyelt kérdés
Aztmondta hogy szeret és azért nemakarja hogy összejöjjünk mert akkor elveszít mint barátot és ha szakítunk akkor teljesen..... Mondtam hogy ez hülyeség dehát...Ha sokat együttleszünk mondjuk stb később lehet megváltozik a véleménye és ő is többet szeretne majd?(kb 2hete ismerjük egymást)
2010. szept. 26. 20:42
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Szerintem lemegyek majd hozzá de majd kiderül még..... tudom hogy nemjó egyedül már eléggé kiis vagyok miatt de soha nemsikerül és ezvolt az utolsó én többet nemakarok pofára esni elégvolt már
2010. szept. 27. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!