Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha eztmondja egy lány lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eztmondja egy lány lehet még valami később?

Figyelt kérdés
Aztmondta hogy szeret és azért nemakarja hogy összejöjjünk mert akkor elveszít mint barátot és ha szakítunk akkor teljesen..... Mondtam hogy ez hülyeség dehát...Ha sokat együttleszünk mondjuk stb később lehet megváltozik a véleménye és ő is többet szeretne majd?(kb 2hete ismerjük egymást)
2010. szept. 26. 20:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
amikor elkezdtem olvasni, azt hittem, hogy ismeritek egymást évek óta... de így, hogy 2 hete ismered szerintem nem akar tőled semmit se.
2010. szept. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de mint barátot szeret meg minden nagyonjól elvagyunk.... épp ezért gondoltam hogy lehet hogy csak több idő kell esetleg?!
2010. szept. 26. 20:56
 3/11 A kérdező kommentje:
és úgyvan hogy jövőhétvégén találkozunk és aztmondta mennyek le hozzá....hmm
2010. szept. 26. 21:00
 4/11 anonim válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni de szerintem a csajszi nem akar tőled semmit! Én is csaj vagyok. Értek az ilyesmihez! Keress mást! Hidd el akad bőven lány a földön. :)
2010. szept. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Tudom sajna.....de nemlehet hogy csak az az idő kevés volt neki ahoz hogy eltudja dönteni?
2010. szept. 26. 21:15
 6/11 A kérdező kommentje:
amugy nemakarok keresni.....elégvolt már a folytonos pofáraesés :S ha ez ennyi volt akkor ezvan maradok egyedül...
2010. szept. 26. 21:19
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
menj le hozzá majd lesz vmi:)
2010. szept. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
lehet azlesz.. :)
2010. szept. 26. 21:37
 9/11 anonim válasza:
Akkor hajrá! Menj el hozzá! De ha nem jön össze és még mindíg azt mondod hogy nem keresel mást az nagy hiba lesz! Nem jó egyedül!
2010. szept. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Hello haver ! :). Szerintem a csaj döntött mint barát szóba jöhetsz nála. Én mint fiú mondom ezt. A nők márcsak olyanok, hogy sokszor bizonytalanok, de egy dologban határozottak. az pedig az hogy eldöntik az elején hogy barát vagy pasi és utána már nem változtatják meg a véleményüket. ( Delga )
2010. szept. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!