Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok

Figyelt kérdés

1éve vagyok együtt a barátommal, most kerültem be az egyetemre és csak hétvégén taliunk. Ő 23 én 19. Nagyon komolyan gondolja akpcsolatunkat én viszont élni szeretnék még, de ennek ellenére szeretem!

Viszont az egyetemen van egy srác aki nagyon tetszik és én is nkei, de neki én bnője van. Ők olyan 2 hete vannak együtt...én előbb megismertem mint a mostani csaja.

Tegnap is együtt voltunk egész nap, meg előtte is kijött elém a buszhoz meg ienek.

Szóval szeretem a barátomat, csak már nem érzem azt a nagy lángolást, h meglátom és sokkal hevesebben ver a szívem, és egyéb.

nem tudom mit csinálak!:(


2010. szept. 26. 17:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sose hagyj el valakit, akit szeretsz, egy olyanért, aki tetszik, mert az, aki tetszik, majd elhagy egy olyanért, akit szeret.

De, hogy valami hasznosat is írjak: ha még élni szeretnél, akkor jobb mindkettőtöknek, egymás nélkül. Főleg neki.

2010. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

1. élni szeretnél=pasizni

2. ha téged elöbb ismert,mint a mostani barátnőjét és azt mondod tetszel neki,akkor miért nem veled jött össze?

3. Tudom,most arra vársz,hogy megerősítsük,hogy az új pasival tökéletes lesz a kapcsolat,vagyis szakíts...na ez az,amit senki nem tud előre.Biztosra menni nem tudsz.A két szék közt a pad alá tipikus esete.

4.Remélem tudod,hogy a pillangók a hasadban minden párkapcsolatodban elöbb-utóbb elmúlnak.Ha állandó lángolásra vágysz,akkor ne kösd le magad egy komoly kapcsolattal.

2010. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

ne értsétek félre, nem csaltam meg és nem is áll szándékomban!

nem szereték neki fájdalmat okozni és ez lehet őnzőn hangzik de elveszíteni sem!

nem tudom nélküle elképzelni a jövőt!

2010. szept. 26. 17:38
 4/11 anonim ***** válasza:
Amig nem tudod milyen nélküle addig ne dönts. Ha tényleg szeret és te is őt, úgyis összejöttök majd újra... azt tedd meg, amit szeretnél, csak ne bánd meg, élvezd ami jön.
2010. szept. 26. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én arra gondoltam h szünetet kérek...h tudjam h milyen nélküle
2010. szept. 26. 17:46
 6/11 anonim ***** válasza:
49%
Akkor hajrá! De tudd, hogy a másik se biztos, megeshet, hogy vele sem jössz össze, ettől ne félj és ne bánd meg tettedet.
2010. szept. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

nem!

a kettő független egymástól

én csak nagyon félek h végleg elvesztem majd a barátomat...de ez meg h nem tudom h most tényleg szeretem még vagy már nem így nemjó

2010. szept. 26. 18:01
 8/11 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak én pasi vagyok, és 2 csaj közül kell választani.

Én úgy döntök, hogy a mostani páromat megtartom, mert ő már biztos, nehogy 2 szék közé essek...

2010. szept. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha most nem tudod, hogy szereted-e, az azt jelenti, hogy nem szereted.
2010. szept. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%

bátraké a szerencse

másoknak elég a langyos víz is

2010. szept. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!