Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan felejthetném el "úgy"?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan felejthetném el "úgy"? (többi lennt van)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó lánybarátom, aki tényleg az igazi lenne számomra nagyon beleszerettem, de csak barátként tekint rám... mindent tud, de csak barátok lehetünk... viszont én azóta egy lányra se tudok nézni úgy, csak ő jár a fejemben meg minden... ez már fél éve így van :s, lehetőségem lenne mással de egyáltalán nem érdekelnek, mert nagyon beleszerettem :S szerelmes vagyok ....

ötletek vagy valami? 17/f


2010. szept. 26. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
ha mindent tud akk sztem csak kínozni akar. akk pedig nem barát, hanem ellenség!
2010. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
mindent nem tud.... pl azt h emiatt szar nekem... szal rosszul fogalmaztam...
2010. szept. 26. 16:27
 3/5 anonim ***** válasza:
Első körben a felejtés alapja, hogy nem találkoztok rendszeresen. Másképp esélytelen.
2010. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ülj le vele, és őszintén mondd el neki, hogy mi a szitu. Tisztázzátok a helyzetet, hogy egyáltalán van-e nála esélyed!?
2010. szept. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Beszélj vele!
2010. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!