Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó az ha néha durcáskodol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó az ha néha durcáskodol a pasidnak vagy inkább mellőzni jó ezeket?

Figyelt kérdés
Normálisnak vallom magam..de azért néha én is szoktam kényeskedni egzkis túlzással kényeskedni...próbáljam inkább kerülni ezekeet???
2010. szept. 26. 11:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, kerüld, az én pasim ezért unta meg egy idő után a dolgot. :S Éld az életed nélküle, közben legyél vele, ha nem terheled őt, sokkal jobban odalesz. :D A bajaidat meg mondd a barátaidnak, a családodnak, vagy vezesd le magad. Bár most pontosan nem is értem, milyen kényeskedésre gondolsz. Pl?
2010. szept. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Kérdésed homályos és konkrétumokat nélkülöző. :)
2010. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sztem jó, de azért túlzásba se kell vinni. Azért is a barátod, hogy rajta nyafogj olykor olykor ne másokon:D
2010. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az én barátom szereti, ha NÉHA kényeskedek, affektálok, mulattatja. De nem szabad túlzásba vinni, mert komolytalannak látszatsz.
2010. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát pl sokszor inkább hiszek olyanoknak akiknek nem kéne csak azért hogy őt idegesitsem....pedig tudom hogy ő mond igazat....ilyenkor arra akarom felhivni a figyelmét hogy többet foglalkozzon velem ...de lehet nem ez a legjobb módszer ugye???
2010. szept. 26. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát igen, ez tényleg nem. Inkább nyafogj rajta, hogy menjetek vhova, vagy hogy csináljatok valamit meg ilyesmi. Mert ha azon durcálsz neki, hogy más mit mondott róla és te azt tetteted h neki hiszel, az kimondottan rossz dolog. Mert ö azt nem fogja tudni, hogy te azért tetted, h nem bízol benne, hogy rád figyeljen, hacsak nem valami kiváló pszichológus. És ez a kapcsolat rovására mehet.
2010. szept. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
az sem jo ha soha semmiben nem mondasz neki ellent, kell egy kis élcelődés, még vonzová is tehet.
2010. szept. 26. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valamit akarsz a barátodtól, akkor a legrosszabb amit tehetsz, ha ilyen finom utalásokkal, meg női rinyával, hisztivel, nyafogással próbálod elérni. Ezzal ki lehet üldözni az embert egy kapcsolatból.

A férfiak az egyenes szóból értenek és kész.

2010. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!