Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha a barátotok elmegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a barátotok elmegy szórakozni, megígérte, hogy felhív, és nem hív, beszóltok érte? :D

Figyelt kérdés
Nem tudom, megéri-e ezért egy vita. Szerintem bunkóság, akkor minek ígéri meg. Elment, gondolom leitta magát, én meg máris el voltam felejtve. :S
2010. szept. 26. 11:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ne haragudj hogy ezt mondom, de milyen kapcsolat az, ahol neked mindent el kell tűrnöd, ő meg a kisujját sem hajlandó megmozdítani érted?

Egészen egyszerűen azt kéne megértenie mindenkinek, hogy ha megígér valakinek valamit, azt illik teljesíteni is, különben egy idő után az ígéretek csak üres szavak lesznek. Ha rendszeresen megfeledkezik arról amit ígért, én nem erőltetném ezt a dolgot, ebből is látszik mennyire "fontos" vagy neki... Az meg hogy meg sem említheted, hogy mi esett neked rosszul mert rögtön neked esik, az külön "poén".

2010. szept. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Micsoda???? Meg is pofoznám :P
2010. szept. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, erre még csak bocsánatot sem kért. :(
2010. szept. 26. 19:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!