Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ha a barátotok elmegy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha a barátotok elmegy szórakozni, megígérte, hogy felhív, és nem hív, beszóltok érte? :D

Figyelt kérdés
Nem tudom, megéri-e ezért egy vita. Szerintem bunkóság, akkor minek ígéri meg. Elment, gondolom leitta magát, én meg máris el voltam felejtve. :S
2010. szept. 26. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülyeség.Mi a barátommal mind a 2-en olyanok vagyunk, hogyha megígérünk valamit azt ha csak tudjuk betartjuk. ezért értjük meg egymást ilyen jól:) a hülyeséget arra mondom ha bulizni megy akkor ne várd h hívogasson, legközelebb mond neki hogy megbízol benne nem kell felhívni. Most meg mond neki hogy csak olyat ígérjen meg amit be is tart, mert te vártad, hogy hívjon. Tedd hozzá, hogy te ebből nem akarsz vitát csak legközelebb inkább ne ígérjen semmit, mert azt könnyű betartani.

18/L

2010. szept. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ha ezt elmondom neki, tuti felhúzza magát rajta, mert ebből már volt vita. :S De képtelen odafigyelni arra, amit ígér, az ilyen apróságokra. Én is olyan vagyok, mint ti, ha valamit megígérek, be is tartom, ahogy tudom. És nagyon zavaró ez egy magamfajtának.
2010. szept. 26. 11:40
 3/13 anonim ***** válasza:
Én sose igényeltem, hogy felhívjon ha elmegy bulizni, mert maximálisan megbízom benne. Természetesen ha megígérte hogy felhív akkor kicsit bosszankodom, de inkább aggódom, hogy nincs-e baja.(az hogy megcsal, eszembe sem jut) Meg hát lehet annyira jól érezte magát, hogy elfelejtette az igéretet. Én nem vagyok az a házsártos barátnő, mert tudom, hogy az előző barátnőjével pont ez volt a baj: hogy mindig mindenen felkapta a vizet...Így szép lassan kamuzni kezdett neki...És aztán ennyi is lett a dologból.
2010. szept. 26. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szóval ne szóljak neki érte? Én is tudom, hogy nem csinált semmi butaságot, csak ez rosszul esett. Legközelebb max én is megígérem neki, és én is elfelejtem :D Akkor talán rájön, hogy esik. :S
2010. szept. 26. 11:42
 5/13 A kérdező kommentje:
Ja, és nem én igényeltem, hogy felhívjon, ő maga mondta, én el sem várnám. Így meg főleg illene betartani. :S
2010. szept. 26. 11:43
 6/13 anonim ***** válasza:
Én azért megemlíteném neki, pont azért mert megígérte. Én nem várom el a páromtól soha, hogy felhívjon amikor éppen szórakozni megy másokkal, de ha ő megígéri, én pedig várom a hívását, akkor nagyon rosszul esik hogy megfeledkezett rólam. Nem csinálnék belőle vitát, de azért megemlíteném, hogy rosszul esett...
2010. szept. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Csak nálunk a megemlítésből is tuti vita lenne. :S
2010. szept. 26. 11:46
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát én smikép sem szólok be nki...max nem feltűnően megkérdezem hogy miért is nem hivott....de szerintem nem kell ezzel nagyon foglalkozni
2010. szept. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De neki minden feltűnő. :S Áhh, inkább nem szólok semmit neki. :S
2010. szept. 26. 12:26
 10/13 anonim ***** válasza:
de, szólj.. kérdezd meg szomorúan hogy miért nem hívott..meg h hiányzott neked.. stb és hogy egész este arra vártál.. :D
2010. szept. 26. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!