Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet még? Vagy semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még? Vagy semmit nem jelentett neki az együtt töltött időnk? SZERINTETEK?

Figyelt kérdés
A voltbarátommal 1év8hónapig voltunk együtt,imádtuk egymást.Elég sok vita volt...de ennek ellenére még mindig imádtunk egymást.A végére rengeteget veszekedtünk és én szünetet akartam kérni de nem azért h pasizzak,csak azt reméltem h ettől jobb lesz kicsit kettőnknek(ő ezt nem akarta,mert h én biztos pasiznék) és akkor mondtam neki,h inkább legyen vége.Egy darabig meg is voltam nélküle viszont folyton írta msnen meg mindenhol h ő szeret és h nem akarja h vége legyen és h neki én vagyok élete szerelme(meg is kérte a kezem amig együtt voltunk) és folyton ő beszélt arról h milenne ha családot alapítanánk stb.Egy ideig bunkóvoltam vele..lesz*rtam.de aztán rájöttem,h nem bírom nélküle és mondtam h benne vagyok egy taliban,szombat délután meg is beszéltük a vasárnapitalit msnen aztán ő elment bulizni én meg bnőmhöz és még ő mondta h majd hívni fog és hogy szeret...ehhez képest én vártam rá vasárnap,de nemjött,vártam msnen sehol nemvolt,hívtam nemvette fel.később kiderült h letiltott és h ő összeszedte az első lányt akit tudott azóta levagyok szarva és és mindenért engem hibáztat...beszéltünk telon és mondta h szeret de elakar felejteni mert nemtudna bennem megbízni és kérdeztem h akkor a másik lánynak miért írod h szereted,azt válaszolta h azért mert ő is írja...(2hete vannak együtt)megkértem h töröljön msnről ha már nem szeret és semmit nem akar,akkor törölt is deazóta megint fent vagyok.Haverja szerint ez csak egy pótcselekvés...:S
2010. szept. 25. 23:20
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Mindketten gyerekesek vagytok. Még ennyit sem tudtok megbeszélni. Micsoda kapcsolatotok lehetett...
2010. szept. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!