Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerethet még? Vagy semmit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerethet még? Vagy semmit nem jelentett neki az együtt töltött időnk? SZERINTETEK?

Figyelt kérdés
A voltbarátommal 1év8hónapig voltunk együtt,imádtuk egymást.Elég sok vita volt...de ennek ellenére még mindig imádtunk egymást.A végére rengeteget veszekedtünk és én szünetet akartam kérni de nem azért h pasizzak,csak azt reméltem h ettől jobb lesz kicsit kettőnknek(ő ezt nem akarta,mert h én biztos pasiznék) és akkor mondtam neki,h inkább legyen vége.Egy darabig meg is voltam nélküle viszont folyton írta msnen meg mindenhol h ő szeret és h nem akarja h vége legyen és h neki én vagyok élete szerelme(meg is kérte a kezem amig együtt voltunk) és folyton ő beszélt arról h milenne ha családot alapítanánk stb.Egy ideig bunkóvoltam vele..lesz*rtam.de aztán rájöttem,h nem bírom nélküle és mondtam h benne vagyok egy taliban,szombat délután meg is beszéltük a vasárnapitalit msnen aztán ő elment bulizni én meg bnőmhöz és még ő mondta h majd hívni fog és hogy szeret...ehhez képest én vártam rá vasárnap,de nemjött,vártam msnen sehol nemvolt,hívtam nemvette fel.később kiderült h letiltott és h ő összeszedte az első lányt akit tudott azóta levagyok szarva és és mindenért engem hibáztat...beszéltünk telon és mondta h szeret de elakar felejteni mert nemtudna bennem megbízni és kérdeztem h akkor a másik lánynak miért írod h szereted,azt válaszolta h azért mert ő is írja...(2hete vannak együtt)megkértem h töröljön msnről ha már nem szeret és semmit nem akar,akkor törölt is deazóta megint fent vagyok.Haverja szerint ez csak egy pótcselekvés...:S
2010. szept. 25. 23:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
11%

Tipikus női hülyeség. Ha férfi érzi hogy elhagyják, már keres magának 1 újat. Férfiban éll a vadász ösztön nem úgy mint a nőkben.

Férfi faj: Minél több magot el kell ültetni.

Női faj: 9 hónap míg a mag kikell.

2010. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem bíznék benne, ha így viselkedik.
2010. szept. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
hát ezekután nem is tudok.. de még mindig hiányzik,sajnos:S
2010. szept. 25. 23:34
 4/11 anonim ***** válasza:

Azt kell hogy mondjam, hogy ELBA**TAD! Tipikusan hülye vagy, már ne is haragudj, pozitívumként fogd fel.


Szerinted ha szünetet tartotok, akkor hol marad a bizalom? Felbomlik a bizalom. Ő szeretett téged, és veszekedésben, gondban, bajban, és minden sz*rban ki kellett volna tarts mellette, nem tetted. Akkor most legalább szedd össze magad és lépj túl. Ha valakivel szünetet tartasz, akkor ő hogy bízzon már meg benned utána? Honnan tudja, hogy mikor hagyod ott? Sehonnan, ez után már a bizalom elveszett teljes mértékben neki.


Annyit tudok mondani, hogy szedd össze magad és lépj túl a dolgon. Felejtsd el őt, tudom nem könnyű, nincs más választásod. Ha látja, hogy nem érdekel téged már, lehet rádöbben, hogy ő mit hibázott. Te már rájöttél. Te segítettél neki, most ebben még segíts neki te is. Élettapasztalat gyűjtés. szerintem közös jövőtök már nincs.


Üdv.

2010. szept. 25. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
És bocs, hogy kicsit faragatlan vagyok.
2010. szept. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
azért ennek a szünetkérésnek voltak előzményei,elég rossz dolgok az ő részéről.és ő mindig is tudta h megbízhat bennem 100%ig ...az tény,hogy én rontottam el a szakítással,de ezt lehetett vna más módon is intézni...mert attól h szakítottunk ő tudta h mitcsinálok és hát ismer is...és beszéltünk is mindennap még
2010. szept. 25. 23:44
 7/11 A kérdező kommentje:
igazad van,úgyh semmi gond:DD
2010. szept. 25. 23:44
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt már nem érdemes erőltetni. Még ha most nagy nehezen össze is jöttök, az állandó veszekedés fel fog őrölni mind a kettőtöket. Nem véletlenül lett vége.
2010. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tehát ő is hibázott annyit mint te. Ezt is írhattad volna. :)


Hát nem tudom mihez kezdhetnétek. Szerintem ha igazán szeret akkor fel fog keresni. Én nem hagynék ott senkit, akit szeretek. Válj 1-2 hétig el tőle. Úgy értem ne keresd ne hívd. Ha ez idő alatt nem hív, nem keres, akkor utána még egyszer próbálj megbeszélni vele egy találkozót, hogy megbeszéljétek. Ha nem megy bele, vagy nem sikerül, akkor megpecsételődött a "közös jövőtök", avagy a különváló utatok végleg. Sajnos.

2010. szept. 25. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
már nem adok a dolognak sok esélyt,csak mindig eszembe jut az együtt töltött idő meg az amiket mondott,dehát előbbutóbb csak elefelejtem ...időkérédése:))csak azt nem szeretném,hogy akkor jelentkezzen amikor már majdnem túltettem magam rajta és felkavarjon:S mindegy lesz vhogy:D köszönöm a válaszokat:)
2010. szept. 26. 00:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!