Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? összezavarodtam :S

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? összezavarodtam :S

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egyszerre két srác kezdett el udvarolni ... nem is ezzel van a gond, mert ez gondolom más lányok számára is hízelgő lenne ... de az egyik 2 évvel, a másik pedig 3-mal fiatalabb nálam. ez sem zavar annyira, és végülis egyik sem közömbös a számomra, de nem tudom mi tévő legyek . mondjam meg nekik, hogy felejtsenek el, mert fiatalok hozzám? vagy mondjam meg mind a 2nek, hogy nem csak egyedül udvarolnak nekem, és az alapján válasszak, hogy kihez vonzódom jobban, illetve melyikőjük a rendesebb, stb ? vagy nem tudom, tudnátok valami tanácsot adni ? fontos lenne.

18/L


2010. szept. 25. 23:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

kavarjál a gazdagabbikkal!

20/L

2010. szept. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Tényleg egy 15 évessel akarsz járni?

Szerintem fiatalok hozzád.

Ha 30 lennél és ugy lenne 2-3 év a különbség az nem gáz,de igy...

2010. szept. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

1. te egy h*lye p*csa vagy, ha a pénz számít ... -.-" számomra az teljesen lényegtelen ... -.-"


2. szerintem már 2 év múlva se lenne gáz ... de igazság szerint most se nagyon zavarna ... mivel rájöttem, hogy a 22-23 évesek sem jobbak ... sőt ... az agyamra mentek ...

2010. szept. 25. 23:16
 4/15 anonim ***** válasza:

kikérem magamnak hogy le hülye pi*sázol, 18 évesen itt lenne az ideje hogy gondolj a jövődre, én csak jót akarok neked!

a20/L

2010. szept. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy szánalmas hül*ye pic*a vagy,ha 15 évesekkel akarod kúratni magad felnőtt nő létedre.De csak jogilag vagy felnőtt,mert az agyad a béka segge alatt van.Az hogy neked nem számít a pénz,azt jelenti hogy még a szüleid eltartanak mint egy gyereket.
2010. szept. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
oké..asszem tényleg össze vagy zavarodva és nem is kicsit...tanácsom annyi h SOHA ne kezdj fiatalabbal...semmi értelme..hatalmas csalódás(tisztelet a kivételnek) ők még kicsik és megállás nélküli csajozásra van szükségük h végül meg tudjanak majd egyszer állapodni...neked meg olyanra van szükséged aki szeret és megért és biztonságot ad...azt pedig kicsivel feljebb kellene keresni...de...konkrétan a kérdésedre válaszolva én közölném velük,hogy aranyosak és kedvesek,de inkább legyetek csak barátok...
2010. szept. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
23:26 De engem nem zavar ha visszafejlődsz a kamaszkorba.Ragadj is meg ott.Hajrá.Sosem kell felnőnöd,mert amint írtad,téged idegesítenek a férfiak.Nyílván a tacskókat könnyebb kezelni.
2010. szept. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

gondoljak a jövőmre úgy, h kifogok egy pénzes pasit, és elvárom h mindent a seggem alá tegyen ? ha neked erre van szükséged hajrá .. -.-" de én nem ilyen életre vágyom .. nem így neveltek .. -.-"

18 évesen felnőtt nő ? igaz, hogy innentől kezdve nagy korú az ember , de én egy 18 éves fiút/lányt nem neveznék felnőtt férfinak/nőnek ...

igen, még a szüleim tartanak el, és akkor mi van ? még le se érettségiztem, szóval szerintem ez így természetes...

nah de mind1, látom már. h kár volt feltenni a kérdést .... -.-"

2010. szept. 26. 15:44
 9/15 A kérdező kommentje:
jah és a 23:26 osnak ... nem mindenkinek a sex körül forog az élete ...
2010. szept. 26. 15:46
 10/15 anonim ***** válasza:

Tehát még szűz vagy.És úgy gondolod,hogy egy 15-16 évessel könnyebben át tudsz esni a nagy eseményen.Ez csak illúzió,pont az ellenkezője igaz.

Nem volt kár feltenned a kérdést,mert egyöntetű választ kaptál,hogy ne kezdj éretlen maki majmokkal.

2010. szept. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!