Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tudom mitévő legyek....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mitévő legyek. Össze jöjek az exemmel megin? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Még januárba szétmentunk neki is meg nekem is volt más... nyár elején ujbol elkeztünk kavarni,de végül nemjöttünk össze... most augusztus végén megin jobba lettünk minden nap beszélünk... és elégé ugy van hogy akar még.... kezdemenyezek én? vagy hadjam hogy ő most is ? nemtudom mitévő legyek nem akarom elvesziteni ...tanacsokot kérek... elöre is köszi
2010. szept. 25. 22:46
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha szereted és ugyérzed hogy tényleg kell neked. akkor szerintem probáld meg :) veszíteni ugysem fogsz semmit.

én is voltam már ugyanilyen hejzetbe.

de amugy irtad h neki is volt más meg neked is. szoval mivan akkor ha megint lesz neki más? de neked meg nem?

2010. szept. 25. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszi a válaszod :)

hát igen mondták már páron,hogy kezdeményezek már én,de most jol megvagyunk félek,hogy utána már nem ilyen lesz a viszonyunk :S

igen volt neki decsak ilyen 1 napos... amiota szétmentünk nem volt neki komoly kapcsija...meg nekem se volt utána komoly valahogy nemtudom elfelejteni és mindenkibe őt keresem ...

2010. szept. 26. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!