Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy amikor lehetne barátnőm akkor nem tudok beleszeretni és nem is akarok egyáltalán?

Figyelt kérdés
Néha persze halálos szükségem van rá... nem értem magam :( Nem akarok hülyíteni egy lányt se, de nem értem miért van ez velem :( 17/F
2010. szept. 25. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi, Van időd. Ha fősulira vagy egyetemre kerülsz, ott majdnem minden nő dugni akar. Én az 5 napos gólyatáborban 3 nővel voltam ágyban.


22/F

2010. szept. 25. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy lány akinek úgy udvarolgattam és sztem azt gondolja hogy tetszik nekem, de közben megváltozott a véleményem szerintem vagy nem tudom... nem értem magamat :(, ha elmondanám neki tuti hülyének nézne és utálna ezentúl, azt pedig nem szeretném mert amúgy meg barátnak nagyon nagyon jól elvagyunk
2010. szept. 25. 22:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert még nagyon kisgyerek vagy. Azok gondolkodnak ilyen kategóriákban, hogy "beleszeretni". Később rájössz, hogy nincs ilyen, hogy beleszeretni, hanem olyan van, hogy tetszik vagy nem tetszik.
2010. szept. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De már éreztem olyat hogy szeretek, de ez most más...
2010. szept. 25. 22:46
 5/8 A kérdező kommentje:
Most valahogy azt érzem hogy nem akarok semmi bonyodalmat meg mit tudom én, de viszont ha nem lenne senki körülöttem akkor 1-2 hónapon belül tuti begolyóznék megint hogy én nekem miért nincs barátnőm, pancser vagyok stb...
2010. szept. 25. 22:47
 6/8 anonim ***** válasza:

én is hasonlóan gondolkodok/érzek, mint te. a választ viszont én se tudom.^^

L

2010. szept. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

22:46


"De már éreztem olyat hogy szeretek, de ez most más..."


Tudom, hogy van a "szerelem", ami más, mint az egyszerű tetszés. Arra viszont majd ha nagy leszel, rá fogsz jönni, hogy hiba a szerelem szempontjának alárendelni a párkapcsolattal kapcsolatos döntéseket, egyszerűen azért, mert a szerelem nem ér annyit. Először átélni a szerelmet nagy élmény, később azonban a helyére kerül a dolog (nem különösebben fontos).

2010. szept. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Te most arra célzol hogy tök mindegy hogy szerelmes vagy-e valakibe vagy nem és úgy jössz össze vele? Mert ha igen akkor nagyon nem értek veled egyet. Bár még nem volt barátnőm és igen, lehet hogy fiatal vagyok, sőt biztos, és az is lehet hogy nem érett ehhez eléggé, de én inkább jönnék össze valakivel akibe nagyon szerelmes vagyok, mert egyszerűen akibe nem vagyok, azt nem akarom hülyíteni, és amellett tudom hogy nem lennék boldog.
2010. szept. 26. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!