Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morals kérdése:

Létezik még ilyen lány?

Figyelt kérdés
Létezik még olyan lány, aki hisz az igaz szerelemben, aki képes várni az "igazira", s nem dobja magát az első jött-ment karjába? Aki hű a barátjához és próbál megértő lenni vele? Akit érdekel a körülötte lévő világ, nemcsak a bulik és shoppingolás szintjén, hanem érdekli a művészetek, az irodalom, vagy csak általában vágyik a tudásra? Aki szeret a természetben lenni, és különleges helyeket felfedezni? Létezik egyáltalán ma még őszinte, romantikus lány, aki komoly kapcsolatot szeretne?
2010. szept. 25. 20:14
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

Ez szép volt:)

A jó az egészben az, hogy ezt a típust úgy látszik az értelmes lányok képviselik, hiszen ehhez a világszemlélethez érzelem és értelem szükséges. Ennek kifejezetten örülök, kezditek visszaadni a hitem, hogy érdemes még kapcsolatot kezdeményezni egy lánnyal;)

2010. szept. 25. 20:57
 12/23 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyen nincs de NE IS LEGYEN! Fúj! Erre szavak nincsenek.... :@
2010. szept. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Sajtoskifli ***** válasza:

Én is ilyen lányt keresek ... Kivéve ,hogy nálam mindegy mi érdekli, csak érdekelje valami normális dolog.

16/F

2010. szept. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Akkor már értem, hogy miért nem lehet találkozni az ilyen lányokkal: mind a GyK előtt zsibbad! :) Azért, remélem, néha szociálisabbak...
2010. szept. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

23:19!


Igen, én is a GYK előtt "zsibbadok" :) de szeretek segíteni az embereknek. Meg persze néha engem is érdekel valami. De nem ez a legfőbb dolgom egy nap.


Szóval a "való életben" is részt veszek. =)

A 18L válaszoló!


És kérdező!

Ne add fel, légy kitartó, és maradj olyan, milyen vagy!

Hidd el, vannak még ilyen lányok, csak kicsit nehezebb őket észrevenni, delfedezni, mint néhány magamutogató plázacicát.

2010. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
*felfedezni
2010. szept. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"ma 10:58"


Akkor megnyugodtam. Már csak nekem kéne kevesebbet ülni a gép előtt. :D

2010. szept. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

itt vagyok

17l

2010. szept. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

11:55!


Hát ez az!

Járj el sokfele, ismerkedj! Tartsd nyitva a szemed! :)

2010. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

"ma 17:42":


Teszem. ;)

2010. szept. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!