Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Morals kérdése:

Létezik még ilyen lány?

Figyelt kérdés
Létezik még olyan lány, aki hisz az igaz szerelemben, aki képes várni az "igazira", s nem dobja magát az első jött-ment karjába? Aki hű a barátjához és próbál megértő lenni vele? Akit érdekel a körülötte lévő világ, nemcsak a bulik és shoppingolás szintjén, hanem érdekli a művészetek, az irodalom, vagy csak általában vágyik a tudásra? Aki szeret a természetben lenni, és különleges helyeket felfedezni? Létezik egyáltalán ma még őszinte, romantikus lány, aki komoly kapcsolatot szeretne?
2010. szept. 25. 20:14
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
100%
szerintem létezik;)
2010. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Itt vagyok!
2010. szept. 25. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
az irodalom kivételével én is ilyen vagyok :P
2010. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen létezik. A felsoroltakból minden igaz rám.
2010. szept. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
32%

Létezik , de az ilyen lányok nem kellenek senkinek sem , mivel ez kb. a 19. században számított " jónak ".


Azt ajánlom , ha akarsz magadnak helyes , jó , stb.. tulajdonságú srácot , akkor válts stílust..

2010. szept. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
ööö én fiú vagyok;)
2010. szept. 25. 20:23
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan állíthatom,hogy létezik!Itt vannak az elöttem szólók,és persze én is!

A mai lányoknak ez semmit sem ér,és persze a másik nemnek sem.Ez szerintem szomorú...

De minden tiszteletem a TIÉD!Fiútól ilyet még nem hallottam...

2010. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, h létezik. Csak észre kell venni őket! ;)


Amúgy én is ilyen vagyok. 18 vagyok, és nagon vágyom már egy komoly kapcsolatra. Szeretnék valakit elhalmozni a szeretetemel..szeretnék valakit kényeztetni. Szeretném neki megmutatni, hogyan is tudnék szeretni. Megbízhatóságot őszinteséget, tiszteletet, megbecsülést kapna, s cserébe én is elvárnám persze ezeket.


Létezik igaz szerelem, biztos vagyok benne. Csak meg kell látni a szépet, és a jó dolgokat az emberekben, fel kell fedezni őket...persze van akibe hamar kimerül az ember...


Én nagyon érzelmes, érzékeny típus vagyok, ezért könnyen meg lehet bántani, ezért is nagyon félek a fiúktól manapság. Nehezn nyílok fel, de akik előtt sikerült kibontakoznom, azoknak nagyon pozitív véleménye van rólam.

Viszont nem vagyok extra szép, nem is tetszem mindenkinek, nem az a típus vagyok, akire a srácok azt mondják, h húűde jó nő...stb. De ami külső hiányosságom van, azt a belső értékeim tudom, kompenzálják.


Csak az a baj, h manapság kevés korombeli fiúnak van arra igénye,h megfejtse a nő titkát, és esélyt adjon neki, h megismerhesse.

2010. szept. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Itt vagyok.


Egyébként meg létezik még olyan fiú, aki nem gondolja, hogy minden lány a fentiek ellentéte?

2010. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

20:20

Dehogynem kellenek... és aki alapjáraton ilyen, az soha, de soha a büdös életben ne váltson "stílust"! Az, hogy az átlagember ostoba gyarló, és úgy tűnik mintha boldogok lennének a gyatra életmódjukkal, az nem azt jelenti, hogy alkalmazkodni kéne. Alkalmazkodni azért, hogy boldog lehess ebben a világban? Nos, elárulom, a többi sem boldog... maximum megpróbálja annak mutatni magát. Esetleg az ostobák meg a lelkiszegények lehetnek boldogok, de ha egy lány olyan, mint a kérdésben említett, akkor nagy valószínűséggel nem ostoba, és nem lesz boldog, ha stílust vált.


Úgyhogy fiúklányok, akármennyire is nehéz néha, ha értelmesnek születtél, maradj is az, nem lesz jobb, ha beállsz a birkák közé.

2010. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!