Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm elhívott pizzázni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm elhívott pizzázni, ilyenkor kinek kell fizetni?

Figyelt kérdés
4 hónapja járunk és mondta, hogy menjünk majd el jövő héten pizzázni. Mind a ketten diákok vagyunk tehát annyira nem vagyunk gazdagok. Egy ilyen pizzázás kb 2 ezer Ft, annyi zsebpénzt én kb 2 hét alatt kapok. Nagyon gáz lenne neki mondani, hogy fizessük felesben? Általában én fizetem a dolgokat de max ilyen chips, csoki hasonlót szoktam venni, ami nem olyan nagy összeg. Én azt tanultam, hogy aki elhívja a másikat az fizet de kicsit cikinek érezném, hogy ha mindent ő fizetne, ezért gondoltam a felezésre.
2010. szept. 25. 18:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Mivel, hogy ő hívott meg és lány ezért egyértelmű, hogy mindenki a sajátját vagyis felesben.Amúgy se várhatja el, hogy mindig te fizess helyette.
2010. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
kérj a szüleittől vagy 2 ezret. mondd hogy pizzázni akartok. ha nem adnak akkor beszéljétek meg hogy felesbe. nyugi ha szeret, nem csinál problémát belőle. :D
2010. szept. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
89%
hát szerintem a felezés megteszi. mert igaz hogy ő hívott, de kicsit ciki hogy mindent ő fizet.;)
2010. szept. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

mondd azt hogy inkább ne menjetek majd máskor mert most nincs pénzed vagy nincs annyi pénzed

és akkor ha nagyon akar menni úgyis mondja hogy majd ő fizet vagy feles

2010. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
79%

Drága úriember! Egy hölgyet a tenyereden kell hordoznod! Ha hagyod, hogy fizessen az egyenlő azzal, hogy, nem tiszteled őt meg! Szólj apukádnak, hogy pizzázni szeretnétek menni, de nem nagyon van pénzed, biztosan adni fog! Semmiképpen se mond neki, hogy felezzetek! 2ezer forint nem a világ vége! Ne csinálj hülyeséget! Én fiatal koromban dolgozgattam, hogy mindig meg tudjam hívni a barátnőmet valamire és sose kelljen neki fizetni.:)

35/F

2010. szept. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
84%

35/f már más világot élünk

nincs munka ilyen korban.. ha meg van fél év mire fleveszik..

2010. szept. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Egyszerű huszonéves ***** válasza:

Nálunk úgy van, hogy az fizet aki jobban áll anyagilag, tehát akinek van pénze.

Én 22/L Ő 20/F

2010. szept. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem szemétség, hogy manapság mindent a férfinak kell fizetni! Sőt, felháborító! Szerintem is mindenki fizesse azt, amit ő evett. Én sosem használtam így egy férfit! Mindig is magamnak vettem meg a dolgaimat és ha sütizni, vagy kávézni mentünk, sem hagytam, hogy fizessenek helyettem! 19/L
2010. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Hát én lány vagyok és ha én mi általában felesbe veszünk mindent, csak néha amikor a barátom ragaszkodik, hogy meghívott akkor nem fizetek, de ha én hívom meg valahova-valamire akkor persze felajánlja , hogy fizet, de ha ilyenkor elkezdene erőszakoskodni, hogy ő akar fizetni akkor nagyon kiborulnék tőle szóval a feles az jó 1x max 2x ajánld fel hogy fizetsz, de úgyis nemet mond L/16

és tisztelt 35/f, szerintem butaságot írtál mert sokkal jobb érzés és a kapcsolatunkat is szorosabbá teszi, hogy ilyen kis apróságokat közösen intézzük

2010. szept. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem nagyon jól esik ha a párom meghív valamire. Én sem fogadom el mindig, és van hogy vissza is hívom (ha van pénzem) de általánosságban inkább ő fizet. Persze nálatok kicsit más a helyzet hogy mindketten tanultok és kevés a zsebpénz, de a barátnőd biztos nem sértődik meg ha mondod hogy felesben fizessetek. 22/L
2010. szept. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!